|

شهریار مغانلو و پست اینستاگرامی جدیدش خبر ساز شد!

عکسی جنجالی عکاس سپاهان از شهریار مغانلو و شایان مصلح در تمرینات زردهای دیار نصف جهان ، موجب خشم هواداران پرسپولیس شده است.

لینک کوتاه کپی شد

شهریار مغانلو یکی خریدهای پراهمیت محرم نویدکیا برای کسب قهرمانی در لیگ ۲۱ به شمار می‌رود. تیم فوتبال سپاهان تمریناتش را حالا یک هفته‌ای می‌شود که در مجموعه باغ فردوس آغاز کرده و آماده حضور در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و همینطور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا می شود که در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، سپاهان برای حضور قدرتمندانه در این سه جام در پنجره تابستانی بسیار خوب تقویت شد و با جذب شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و مسعود ریگی از سه تیم استقلال، پرسپولیس و فولاد خوزستان سعی کرد جای خالی محمد محبی و احسان حاج صفی را پر کند.

البته به استثنای این سه خرید، نویدکیا ورودی‌ها و خروجی‌های دیگری هم داشته، ولی شاید خیلی ها منتظر بودند تا شهریار مغانلو مهاجم فصل گذشته پرسپولیس را در سپاهان ببیند و حالا اولین تصویر از این مهاجم سرحال فوتبال ایران در حال دویدن کنار شایان مصلح توسط عکاس باشگاه سپاهان ثبت شده است.

مغانلو که به شدت پس از انتقال به پرسپولیس تحت هجمه هواداران قرار گرفت، چند روز پیش با انتشار پستی اینستاگرامی از این نوشت که ناجوانمردانه قضاوت شده است و درآینده بیشتر در این مورد و جدایی‌اش از پرسپولیس خواهد نوشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه