|

گزارش «شایا نیوز» از حواشی ادامه دار باشگاه آبی پوشان

استقلال منتظر انقلاب

شنیده می‌شود احتمالا در بین مدیران این باشگاه جابجایی‌هایی صورت می گیرد تا این موج نارضایتی تا حدودی از بین برود.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزش- 25 ام خرداد ماه بازیکنان تیم فوتبال استقلال در پیامی مشترک در اینستاگرام از نبود امکانات و پرداخت نشدن مطالبات انتقاد و اعلام کردند تنها به خاطر هواداران در تمرینات شرکت می‌کنند.

به گزارش«شایانیوز»، اوضاع در تمرینات استقلال تعریفی نداشت، به طوری که عدم نبود امکانات اولیه صدای بازیکنان را در آورده است. چندی پیش بود که فرهاد مجیدی، گفت نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی برای تغذیه تیم از جیب‌شان خرج می‌کنند. همچنین خبر رسید که بازیکنان برای داشتن البسه نیز دچار مشکل شده‌اند، به طوری که در بازی تدارکاتی مقابل پیکان، به آنها گفتند باید مراقب باشند پیراهن‌های‌شان پاره نشود، چون باید با همین پیراهن در دیدار رسمی به میدان بروند. این روند همچنان ادامه دارد و بازیکنان در نهایت بعد از بازی مقابل قرمز پوشان و برد طلایی مقابل این تیم دست به اعتصاب زدند.

اگر چه هفته گذشته هیئت مدیره استقلال با مجیدی تشکیل جلسه داد و به او اطمینان دادند که نگران وضعیت نقل‌وانتقالات نباشد اما بحث اصلی این روزهای تیم نبود امکانات است. در میان این مشکلات، خبر می‌رسد که یکی دو بازیکن نیز طبق بندهای قراردادشان به باشگاه برای پرداخت مطالبات خود اخطار داده‌اند.

اکنون بعد از کسب نیتجه درخشان مقابل قرمز پوشان، نارضایتی از مدیریت باشگاه استقلال به ویژه مددی به اوج خود رسیده است.فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال بعد از پیروزی در شهرآورد مصاحبه های تندی را انجام دادند و حتی بازیکنی مثل مطهری اعلام کرد که حاضر نیست با مددی برای تمدید سر یک میز بنشیند.

از مجیدی تا اکثر بازیکنان در این خصوص مصاحبه‌های تندی انجام دادند. حتی برخی از بازیکنان که قراردادشان با باشگاه رو به اتمام است تهدید کردند که با این مدیر عامل (احمد مددی) پای میز مذاکره نخواهند نشست.

با توجه به شرایط موجود، شنیده می‌شود احتمالا در بین مدیران این باشگاه جابجایی‌هایی صورت می گیرد تا این موج نارضایتی تا حدودی از بین برود. گفته می‌شود اصغر ملکیان به جای مددی مدیرعامل آبی‌پوشان می‌شود و احمد مددی نیز به عضویت هیات مدیره این باشگاه در می‌آید.

در حال حاضر اصغر ملکیان، پرویز مظلومی و داریوش دلفانی اعضای هیات مدیره این باشگاه هستند و در صورت اضافه شدن مددی، تعداد این اعضا به عدد ۴ خواهد رسید.

در این شرایط، قرار بود از ساعت ۱۹ دیروز بازیکنان استقلال در مجموعه انقلاب تمرین کنند اما سرمربی تیم اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی و ناراحتی که بازیکنان از کادر مدیریتی باشگاه دارند تمرین نخواهند کرد تا وضعیت شأن مشخص شود.در حالی که آبی پوشان روز سه شنبه باید به مصاف نفت مسجد سلیمان بروند تنها فردا فرصت دارند تمرین کرده و برای بازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال آماده شوند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه