|

بازسازی گل رونالدو و بیل توسط طارمی + فیلم

در ادامه تمجید رسانه‌های فوتبال اروپا از مهدی طارمی، سان گل ستاره ایرانی را با برگردان رونالدو و بیل مقایسه کرد

لینک کوتاه کپی شد

در ادامه تمجید رسانه‌های فوتبال اروپا از مهدی طارمی، سان گل ستاره ایرانی را با برگردان رونالدو و بیل مقایسه کرد و رسانه ترکیه ای مطلب عجیب را منتشر کرد. مهدی طارمی که یکی از مهمترین شخصیت‌های فوتبال در شب گذشته بدل شد و توانست به سوژه اصلی رسانه‌های فوتبالی در بازی چلسی و پورتو نام گیرد. او گلی زیبا در دقیقه 90+3 به ثبت رساند تا دنیا مبهوت درخشش او در لیگ قهرمانان اروپا قرار گیرد.

(در اینجا گزارشی کامل از واکنش دنیا نسبت به گل طارمی را مشاهده کنید)

در ادامه این واکنش‌ها، سایت انگلیسی سان با تیتری جالب از گلزنی مهدی طارمی نوشت و اظهار داشت که ستاره ایرانی با یک ضربه دیدنی، سوپرگل‌های رونالدو و گرت بیل در سال‌های گذشته لیگ قهرمانان اروپا را بازسازی و یاد آنها را زنده کرد.

فیلم 3 گل رونالدو مقابل بوفون و یوونتوس، گرت بیل در فینال کیف 2018 مقابل لیورپول و مهدی طارمی مقابل چلسی را مشاهده کنید.از طرف دیگر سایت اسپورآره‌نا ترکیه در واکنش به گلزنی طارمی مطلبی عجیب را منتشر کرد و نوشت که مهاجم فراری در لیگ قهرمانان اروپا درخشید.

این رسانه ترکیه‌ای اظهار داشت که مهدی طارمی نزدیک بود که سوپرلیگ بپیوندد و بازیکن باشگاه ریزه‌اسپور در فصل 2016-2017 شود ولی این اتفاق رخ نداد. اسپورآره‌نا نوشت که طارمی در سال 2016 با امضای قراردادی به ریزه‌اسپور پیوست اما پس از مدت کوتاهی حضور در این تیم به پرسپولیس بازگشت. در ادامه فیفا این بازیکن و باشگاه پرسپولیس را به خاطر اینکه طارمی هنوز با این باشگاه ترکیه‌ای قرارداد داشت، جریمه کرد.

14000125000565_Test_NewPhotoFree

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها