|

واکنش حسینی به ویس جنجالی فرهاد مجیدی

هافبک باتجربه تیم سپاهان به انتشار یک ویس از فرهاد مجیدی که سال گذشته اتفاق افتاد واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

هافبک باتجربه تیم سپاهان به انتشار یک ویس از فرهاد مجیدی که سال گذشته اتفاق افتاد واکنش نشان داد.  محمدرضا حسینی هافبک سپاهان در گفت و گو با برنامه نوروز فوتبالی صحبت هایی را درباره شرایط تیمش و برخی مسائل دیگر انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

**دریبل هایم را در خیابان یاد گرفتم

دریبل های کشویی را در جایی یاد نگرفتم. در روستا و شهرمان و در زمین های آسفالتی شروع کردیم و این دریبل ها را یاد گرفتیم. آن زمان مدرسه فوتبالی وجود نداشت. آن زمان از صبح تا شب فوتبال بازی می کردیم تا خسته شویم.

**از برکت دخترم است که امسال خوش درخشیدم

شخصا سعی می کنم به فکر عناوین شخصی نباشم و برای تیمم بازی کنم. واقعا امسال سال خوبی برایم بوده و از نظر گلزنی هم موفق بودم. همیشه سعی کردم موثر باشم اما شاید برکت تولد دخترم بوده که امسال عملکردم بیشتر به چشم آمده است. دخترم ۷ ماهه است و از اوایل لیگ او به دنیا آمد. دقیقا شهریورماه به دنیا امد، چندی بعد کرونا گرفتم اما بعد از آن خداراشکر عزمم را جزم کردم و به تمرین کردن شروع کردم و الان هم در خدمت سپاهان هستم.

**نویدکیا سبک جدیدی را به فوتبال ایران آورده

لطف خدا از اول فوتبالم این بوده که در خدمت مربیان بزرگی باشم. از استاد مرحوم یاوری گرفته تا آقایان گل محمدی، مجتبی حسینی، امیرخان قلعه نویی، منصوریان، نمازی و … تا الان که با آقای نویدکیا کار می کنم. افتخار شاگردی مربیان بزرگی را داشتم. آقای نویدکیا آرامش و متانت خاصی دارد. او اعتماد به نفس ویژه ای به بازیکنان می دهد. فراتر از یک مربی با بازیکنان رفیق هستند و سعی دارد با تعامل همه چیز را جلو ببرد و این کمک بزرگی به ما است. ایشان نوید یک سبک جدیدرا در فوتبال ایران می دهد.

**ماجرای وویس فرهاد مجیدی

آن صدای ضبط شده را شنیدم. احترام خاصی برای آقای مجیدی قائلم. به عنوان یک مربی او نظرش را اعلام کرده و گفته که مرا نمی خواهد. به هر حال طبیعی است و این به سلیقه و بحث فنی مربی برمی گردد. برای مجیدی آرزوی موفقیت می کنم چون نظرش را گفته است. قبل از سپاهان من با استقلال و پرسپولیس و تراکتور مذاکرات جدی داشتم. با این حال جمع بندی ام این شد که به سپاهان بروم و از انتخابم راضی ام. مساله خاصی نیست و آقای مجیدی هم نظرش را گفته است.

**شهباززاده مرد سال ۹۹ فوتبال است

با تمام احترامی که برای فوتبالیست های دیگر قائل هستم. برای آقای سیدجلال حسینی هم احترام ویژه ای قائلم اما به نظرم سجاد شهباززاده بهترین بازیکن سال فوتبال ایران در سال ۱۳۹۹ بوده است. همه تلاشمان این است که سجاد در بهترین فرم خود باشد.

منبع: افکار نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها