|

بازیکنان استقلال تا پایان لیگ قهرمانان آسیا ممنوع المصاحبه شدند!

​با تصمیم فرهاد مجیدی بازیکنان استقلال تا پایان لیگ قهرمانان آسیا ممنوع المصاحبه شدند.

لینک کوتاه کپی شد

قبل از تصمیم مجیدی هم استقلالی‌ها عمدتاً مصاحبه نمی کردند و فقط تعداد معدودی از اعضای هیئت مدیره با رسانه‌ها صحبت‌هایی را انجام می دادند البته به نظر می رسد این تصمیم به خاطر سلامتی بازیکنان اتخاذ شده تا آنها به کرونا مبتلا نشوند تصمیمی که می تواند از این منظر قابل دفاع باشد اما باید دید فرهاد مجیدی برای فضای مجازی چه برنامه‌ای دارد؟!

اولین خطر خود اوست که هر لحظه و بعد از هر بازی احتمال دارد در اینستاگرام استعفا بدهد. یعنی بدون اینکه مسئولان باشگاه را در جریان بگذارد، دیگر سر تمرینات نرود! از استعفای کتبی هم که می‌دانید، معمولاً خبری نیست. دومین خطر این است که به هر حال بازیکنان هرحرفی بخواهند بزنند، در صفحه شخصی  خود می زنند. یعنی اگر قرار باشد حاشیه ای ایجاد شود حتماً نباید از طریق مصاحبه با یک روزنامه، سایت یا خبرگزاری ایجاد شود بلکه بازیکن می تواند با یک استوری کنایه امیز حرف خودش را بزند و اگر قرار است بازیکنان ممنوع المصاحبه شوند، قبل از آن باید یک نفر یک یا چند نفر فضای مجازی را هم کنترل کند.

البته پیشنهاد ما این است که خود فرهاد مجیدی را هم کنترل کنند تا حداقل قبل از لیگ قهرمانان آسیا استعفا ندهد. او فصل گذشته درست در آستانه فینال جام حذفی در اینستاگرام استعفا داد و در لیگ قهرمانان آسیا هم حاضر نشد! در واقع فرهاد قید مهم‌ترین تورنمنت فوتبال آسیا را زد تا مجید نامجو مطلق سرمربی استقلال در آسیا شود و در نهایت این تیم پس از باخت به پاختاکور از دور مسابقات کنار برود.

منبع : پارس فوتبال

دیدگاه تان را بنویسید