|

مهاجم نفت مسجد سلیمان: بازی سختی در پیش داریم

ساسان حسینی درخصوص بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم و پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است.

لینک کوتاه کپی شد

ساسان حسینی درخصوص بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم و پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است و در این چند سال افتخاراتش ثابت می‌کند چه کیفیتی دارد و از طرفی تیم ما تیم جوانی است و انگیزه زیادی دارد و می‌رویم به امید خدا یک بازی خوب و با برنامه انجام دهیم. 

او درباره بازی کردن در ورزشگاه آزادی گفت: طبیعتاً چون بازی در ورزشگاه آزادی است و پرسپولیس میزبان است کار سختی داریم. خودم بار اول است که در این ورزشگاه بازی می‌کنم و انگیزه زیادی برای این بازی دارم. خط دفاع آنها با کنعانی زادگان و سیدجلال قدرت زیادی دارد و کار سختی برای گل زدن داریم. من انگیزه زیادی دارم و هر شب تصویر سازی می‌کنم که در این بازی گل بزنم و گل زنی در این بازی به اندازه سه گل می ارزد.

بازیکن جوان نفت درباره بازی مقابل سید جلال حسینی گفت: بازی رفت هم مقابل ایشان بازی‌ کردم. بازی سختی بود ولی همان بازی هم می توانستم گل بزنم ولی بدشانس بودیم. در این بازی به امید خدا می‌رویم گل بزنیم. 

حسینی درباره شرایط حال حاضرش در مقایسه با اول فصل که ناشناخته بود، همچنین گفت: اول باید از آقای مجتبی حسینی تشکر کنم واقعا لطف بزرگی در حق من داشتند و خودم باور نمی کنم. بازیکن جوانی هستم و فصل قبل دو بازی بیشتر انجام نداده بودم ولی به من اعتماد کردند و خوشحالم جواب اعتماد ایشان را دادم و لطف‌شان را در اندازه خودم جواب دادم. نیم فصل اول عملکرد خوبی داشتم با اینکه کارم سخت بود ولی توانستم از پس مسئولیتم بر بیایم و امیدوارم در ادامه راه همین روند را طی کنم و بتوانم به تیم کمک کنم. 

تا پایان فصل به چند گل می‌رسی؟ حسینی در پاسخ به این سوال گفت: تا پایان فصل را نمی‌دانم چرا که من بازی به بازی جلو می‌روم و فعلا فقط به این بازی فکر می‌کنم و باید ببینیم چه می‌شود و به قول معروف هرچه پیش آید خوش آید. 

او همچنین درباره پیش بینی بازی امروز نیز گفت: خیلی انگیزه دارم و خیلی بازی سختی است. بازی سختی داریم و در آزادی بازی می‌کنیم. اول از همه تیم نتیجه بگیرد و گلزنش مهم نیست و اگر موقعیتی پیش بیاید امیدوارم از آن استفاده کنم.

منبع :ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها