|

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در بازی پایانی سال 99

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر و در آخرین بازی خود در سال ۹۹ به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر و در آخرین بازی خود در سال ۹۹ به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت و آماده رویارویی با شاگردان داریوش یزدی می‌شود.

پرسپولیس باید در بازی پایانی خود در سال ۹۹ به مصاف نفت برود.

، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر و در آخرین بازی خود در سال ۹۹ به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت و آماده رویارویی با شاگردان داریوش یزدی می‌شود.

سرخپوشان در این دیدار مثل همیشه از حامد لک درون دروازه استفاده می‌کنند و در خط دفاع هم با بازگشت کنعانی زادگان به ترکیب از زوج او و سید جلال حسینی بازی می‌گیرند. در سمت راست مهدی شیری و در سمت چپ سعید آقایی بازی خواند کرد.

دو هافبک دفاعی سرخپوشان در بازی امروز میلاد سرلک و احمد نوراللهی هستند و یک خط جلوتر از او امید عالیشاه و مهدی ترابی متمایل به طرفین بازی می‌کنند و در خط حمله هم در کنار وحید امیری، مهاجم تازه وارد این تیم یعنی شهریار مغانلو دومین بازی خود را برای سرخپوشان تجربه خواهد کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی امروز:

حامد لک، جلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، وحید امیری و شهریار مغانلو

منبع:ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها