|

دیدار عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال با ظریف

شهاب الدین عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال همان طور که در برنامه فوتبال برتر گفته بود با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شهاب الدین عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال همان طور که در برنامه فوتبال برتر گفته بود با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

شهاب‌ الدین عزیزی‌ خادم با تقدیر از حضور پرثمر دکتر محمد جواد ظریف در عرصه دیپلماسی و نیاز جامعه به نشاط از طریق فوتبال، خواهان استفاده از همه ظرفیت‌های دیپلماسی کشور برای میزبانی‌ها شد.

او خطاب به دکتر ظریف گفت: حضور افراد توانمندی مثل شما برای فوتبال، اعتماد عمومی را به فوتبال برمی‌گرداند و کمک می‌کند فوتبال ملی توان بیشتری برای موفقیت‌های آتی داشته باشد. این روزها بحث میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی بسیار مهم است و با اینکه زمان گذشته اما نیاز به کمک وزیر محترم ورزش و وزیر امور خارجه داریم.

دکتر ظریف هم با تبریک انتخاب عزیزی‌ خادم به‌عنوان رئیس تازه فدراسیون فوتبال، اعلام کرد: دولت و وزارت امور خارجه از همه توان برای خوشحالی مردم در این شرایط سخت استفاده می‌کند و دستگاه دیپلماسی کشور رایزنی‌های لازم را انجام خواهد داد.

ایران در تلاش است میزبانی بازی های مقدماتی جام جهانی در گروهی که در آن حضور دارد را بدست بیاورد و روزی که عزیزی خادم به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود با توجه به اهمیت این موضوع گفته بود از دستگاه دیپلماسی کشور برای گرفتن این امتیاز کمک خواهد گرفت و به همین بهانه با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

منبع:شفقنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها