|

انتقاد مجری جنجالی شبکه یک از کنعانی زادگان

برنامه صبحگاهی شبکه اول که پیش از این مورد انتقاد هواداران پرسپولیس و مدیران این باشگاه قرار گرفته بود امروز باز هم خبر ساز شد.

لینک کوتاه کپی شد

موضوع از این قرار است که برنامه صبح بخیر ایران که هر روز صبح یک بخش ورزشی هم دارد امروز به بررسی صحنه پنالتی بازی پرسپولیس و فولاد پرداخت و رفتار محمد حسین کنعانی زادگان مدافع قرمزها را مورد انتقاد قرار داد.

 اجرای این برنامه که بر عهده حامد حاجیلو مدیر اسبق روابط عمومی باشگاه استقلال در دوران امیر حسین فتحی  و عبدالرضا امیر احمدی است بعد از صحبت های امروز حسابی حاشیه ساز شده و هواداران پرسپولیس خواستار واکنش باشگاه پرسپولیس به رفتار این دو مجری شبکه یک صدا و سیما شدند.

عبدالرضا امیر‌احمدی که در کنار حامد حاجیلو اجرای این برنامه را بر عهده دارد ، پیش از این و در ماه های گذشته در این برنامه و با به کار بردن واژه "گالیله" و "بابا مسعود" به قهرمانی های باشگاه پرسپولیس کنایه انداخته بود و باعث شد تا مدتی این مجری باسابقه ممنوع التصویر هم شود و علیرغم اینکه روی آنتن زنده شبکه یک از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد اما مدتی به شبکه جهانی جام جم فرستاده شد تا در شبکه یک جلوی چشمها نباشد.

حالا امروز بعد از انتقادات این دو مجری از رفتارهای محمد حسین کنعانی زادگان و اینکه چرا باید به خاطر یک پنالتی این همه قسم بخورد ، هواداران باشگاه پرسپولیس با هشتگ های معروف خود در شبکه های اجتماعی خواستار اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس و برخورد صدا و سیما با این دو مجری شد.

منبع:فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها