|

وقتی پیرلو در سن سیرو دشمن است!

امشب از ساعت ۲۳:۱۵ تیم میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یووه می‌رود. اگر طرفدار میلان باشید از تک تک لحظات امسال لذت برده‌اید.

لینک کوتاه کپی شد

 اگر طرفدار میلان باشید از تک تک لحظات امسال لذت برده‌اید. بدون ریخت و پاش‌های فراوان مشاهده کرده‌اید که پیولی معنای اتحاد و همبستگی را بین بازیکنان ایجاد کرده، جنگندگی را در آن‌ها بوجود آورده تا حتی تا لحظات پایانی برای برد مبارزه کنند و البته آن‌قدر مفهوم تیم را در دل بازیکنان زنده کرده که هیچ بازیکنی بدون جانشین نباشد. میلان غر نمی‌زند و تلاش می‌کند. همین حالا که نه زلاتان را دارد و نه خرید سوخته‌ای چون تونالی (که هیچ ربطی به آن ستاره مورد تمجید قرار گرفته در فصل نقل و انتقالات را ندارد) اما به فکر برد است تا شخصیت قهرمانی‌اش را پله پله شکل دهد.  در مصاحبه‌های بازیکنان و کادر فنی این تیم اثری از مدعی بودن برای قهرمانی در سری آ مشاهده نمی‌‌کنید و احتمالا در نیمه دوم فصل به دلیل نیمکت ضعیف کم خواهند آورد اما همین که یوونتوس با ۹ قهرمانی پیاپی نمی‌تواند خود را مقابل آن‌ها از پیش برنده بداند یعنی کار میلانی‌ها درست بوده است.

اگر طرفدار یوونتوس باشید یعنی احتمالا با روند تیم پیرلو کنار آمده‌اید. یووه در حال ساختن یک مربی بزرگ برای سال‌های آینده است و تاوان آن احتمالا چیزی نیست جز از دست دادن قهرمانی امسال. خود پیرلو البته برای این بازی می‌تواند انگیزه ویژه‌ای داشته باشد. او بیشتر سال‌های دوران حرفه‌ای فوتبالش را در میان گذرانده اما همه دیگر او را یک یوونتوسی می‌دانند. پیرلو در دوران بازی‌اش بی‌نهایت خونسرد بود و برای بازی‌های مهم و خاص هم خیلی تفاوتی در انگیزه‌هایش ایجاد نمی‌شد اما باید دید بازی مقابل تیم قدیمی‌اش می‌تواند او را تهییج کند یا خیر. یووه امشب موراتا که یکی از بهترین‌های یوونتوس پیرلو بوده را ندارد. ساندرو و کوادرادو هم نیستند اما یک رونالدوی آماده نوک خط حمله آن‌هاست که به هیچ دفاعی رحم نمی‌‌کند.

پیش بینی دیدار سخت است اما با توجه به غایبین دو تیم احتمال تساوی دور از انتظار نیست.


آخرین برد یوونتوس در سن سیرو در نوامبر ۲۰۱۸ اتفاق افتاده و بیش از ۲ سال از آن گذشته. هرچند که خود میلان هم در ۴ سال اخیر تنها یک بار در سن سیرو یووه را برده. آن هم بردی با نتیجه ۴-۲ در آخرین بازی این دو تیم.
یووه در ۳ بازی آخرش ۸ گل زده و میلان در هر ۵ بازی گذشته‌اش به حریفان گل زده. آیا امشب بازی پرگل خواهد بود؟


ترکیب احتمالی میلان از نگاه هو اسکورد: دوناروما – هرناندز – رومانیولی – کیائر – کالابریا – کسیه – کرانیچ – ربیچ – چالهانغلو – کاستیخو – لئائو
ترکیب احتمالی یوونتوس از نگاه هو اسکورد: شزنی – دنیلو – دلیخت – بونوچی – فرابوتا – مک‌کنی – بنتانکور – رمزی – کیه‌زا – رونالدو - دیبالا

منبع:فوتبالی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها