|

محتمل‌ترین گزینه خروج از تیم استقلال

هافبک ازبک استقلال نتوانسته در این تیم به شرایط خوبی برسد و محتمل‌ترین گزینه برای جدایی است.

لینک کوتاه کپی شد

عزیزبک آمانوف بازیکنی است که نیم فصل لیگ بیست و یکم با امیدهای فراوانی راهی استقلال شد؛ این بازیکن ازبکستانی در آن زمان قراردادی به مدت یکسال و نیم با استقلال امضا کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آمانوف در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی اگرچه اکثر اوقات در ترکیب اصلی نبود اما فرصت برای بازی کردن داشت و عملکرد نسبتا خوبی نیز ارائه کرد.

با حضور ریکاردو ساپینتو پیش‌بینی می‌شد آمانوف بیشتر در ترکیب استقلال قرار بگیرد اما شرایط برای این بازیکن ازبکستانی خوب پیش نرفت و حالا کار به جایی رسیده که در اکثر مسابقات او حتی در لیست 20 نفره نیز قرار نمی‌گیرد.

آمانوف که در ابتدای فصل جاری نیز صحبت‌هایی درباره جدایی اش وجود داشت، در نهایت با نظر ساپینتو در استقلال ماندگار شد اما با توجه به شرایط کنونی به نظر می‌رسد او را باید محتمل ترین گزینه برای جدایی از استقلال در نیم فصل بدانیم.

 

این هافبک ازبکستانی فعلا به کشورش سفر کرده و در تعطیلات بسر می‌برد اما به زودی باید به ایران برگردد ودر تمرینات استقلال حضور یابد. مساله مهم اما آینده مبهم این بازیکن است. درباره آمانوف گفته می‌شود که یک پیشنهاد از تیم های ایرانی نیز دریافت کرده و هیچ بعید نیست که در نیم فصل لیگ برتر با جدایی از استقلال در تیم دیگری از لیگ ایران به کار خود ادامه بدهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی