|

پراید رکورد زد

قیمت خودرو‌های سایپا و ایران‌خودرو امروز اول تیر ۱۴۰۰

پراید ۱۱۱ باز هم رکورد زد و امروز سه شنبه اول تیر به بیشترین قیمت خود در سال ۱۴۰۰ رسید. ارزان‌ترین خودرو هاچ بک بازار ۱۳۶ میلیون قیمت دارد.

لینک کوتاه کپی شد

خودرو‌های سایپا امروز سه شنبه اول تیر با افزایش قیمت در بازار فروخته می‌شوند. پراید ۱۱۱ دو و پراید ۱۳۲ چهار میلیون تومان از معاملات روز قبل گران شدند. در بین محصولات ایران خودرو نیز سمند و پژو ۲۰۶ صندوقدار افزایش قیمت دارند. هرچند دنا تیپ یک و پژو ۲۰۷ با کاهش قیمت مشاهده می‌شوند. قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا را در ادامه مشاهده می‌کنید.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

دنا تیپ یک و تندر ۹۰ با کاهش دو میلیون تومانی، از دیگر مدل‌ها بیشتر ارزان شدند. پژو پارس LX و پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم هر کدام یک میلیون تومان نسبت به روز دوشنبه کاهش قیمت دارند. هایما S۷ هم با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، ۶۸۰ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. اما سمند و پژو ۲۰۶ صندوقدار دو میلیون تومان گران شدند.

e489afdc-0f95-4776-8b74-db98b27dc679_TueJun222021

قیمت محصولات سایپا

پراید ۱۱۱ باز هم رکورد زد و امروز به بیشترین قیمت خود در سال ۱۴۰۰ رسید. رشد دو میلیون تومانی این محصول، قیمت ارزان‌ترین خودرو هاچ بک بازار را به ۱۳۶ میلیون تومان رساند. اما بیشترین افزایش قیمت در بین محوصلات داخلی سایپا در پراید ۱۳۲ مشاهده می‌شود که با رشد چهار میلیون تومانی نسبت به روز قبل، ۱۲۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. سیتروئن و چانگان هم هر کدام ۱۰ میلیون تومان گران و به ترتیب ۸۶۰ و ۴۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

72ac6447-ff72-4077-a719-f490320a1d6f_TueJun222021

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها