|

رصد بازار

قیمت ارزان ترین جارو برقی در بازار لوازم خانگی

برای اطلاع از قیمت پرفروش ترین و ارزان ترین مدل های جارو برقی در ادامه با ما همراه باشید.

لینک کوتاه کپی شد

متاسفانه افزایش قیمت اجناس و لوازم برقی در بازار و تغییرات لحظه ای قیمت آن ها موجب شده تا مردم به صورت روزانه قیمت ها را در بازار چک کنند. جارو برقی یکی از لوازم برقی و ضرور در خانه ها می باشد. اگرچه شاید بعضی ها به استفاده از واژه ضرور انتقاد کنند. اما به هر حال جارو برقی یکی از اجناس پایه ثابت در خرید های جهیزیه و خرید لوازم برای مسکن می باشد. ما در ادامه با توجه به پرفروش ترین مدل ها و برند های جاروبرقی در بازار، یک لیست از قیمت انواع جارو برقی در بازار  برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. برای اطلاع از قیمت پرفروش ترین و ارزان ترین مدل های جارو برقی در ادامه با ما همراه باشید.

ارزان‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار قیمتی بین یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان تا دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارند.  ارزان‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار قیمتی بین یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان تا دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارند و محصولات سایا، سان‌لوکس، الینور، شروین، سینجر، تولیپس، ویداس، پارس‌خزر، سان‌لند و آی‌فادر هستند.

طی سه هفته اخیر، جاروبرقی سان‌لوکس مدل vc-2020vs با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی فروخته می‌شود و جاروبرقی‌های سینجر و پارس‌خزر بدون کاهش یا افزایش قیمت در بازار عرضه می‌شوند. با این حال مدل Lotus از برند سایا حدود ۱۰۰ هزار تومان گران شده است.

ارزان ‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار لوازم خانگی

برند مدل قیمت
سایا Lotus یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان
سان‌لوکس vc-2020vs دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
الینور evc-3000 دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
شروین vc4800 دو میلیون تومان
سینجر VCS-1701 یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
تولیپس vc-625D یک میلیون و ۹۲۰ هزار تومان
ویداس VIR-7476 یک میلیون و ۹۳۰ هزار تومان
پارس‌خزر VC-2000W یک میلیون و ۹۳۸ هزار تومان
سان‌لند SL-880 یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
آی‌فادر 3800 دو میلیون و ۵۰ هزار تومان

منبع قیمت: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها