|

گزارش بورسی

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز سه شنبه 12 اسفند 99

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز سه شنبه 12 اسفند 99 چقدر شد؟

لینک کوتاه کپی شد

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز سه شنبه 12 اسفند 99 چقدر شد؟ بورس اوراق بهادار تهران این روز‌ها در دور کاهش شاخص و افت قیمت قرار گرفته، به گونه‌ای که امروز هم در ادامه روند کاهشی خود در پایان معاملات ۰.۳۳ درصد کاهش داشت و برخلاف آن ارزش سهام عدالت ۰.۴ درصد افزایشی بود.


آخرین اخبار بورس و سهام عدالت را اینجا بخوانید.


روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه ۹۹ در سومین روز معاملاتی شاخص کل بورس تلاش خود را برای مثبت شدن کرد، اما باز هم همچون روز‌های گذشته شاهد افزایش صف‌ های فروش و عرضه در نماد‌های شاخص ساز بورس بودیم. نماد‌های اپال، فولاد، کاوه و فخوز با تاثیری مثبت بر شاخص کل معامله شدند و از ریزش بیشتر شاخص کل جلوگیری کردند، اما نتوانستند بورس امروز را مثبت کنند.

بورس امروز نهایتا با ریزش ۳۹۴۴ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن به کانال یک میلیون و ۱۸۱ هزار و ۶۵۹ واحد به پایان رسید و بدین ترتیب بورس یازدهمین روز منفی خود را پشت سر گذاشت. همچنین نماد‌های "فملی"، "شستا" و "خودرو" بیشترین تأثیر منفی را در شاخص داشتند.

ارزش سهام عدالت قبل از معاملات امروز 12 اسفند چقدر شد؟

در پایان معاملات دیروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۷۹۵ هزار و ۲۷۷ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۴ درصد معادل ۳۸ هزار و ۴۰۱ تومان افزایش داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۱۶۶ تومان رسیده است.

44444

پیشنهاد می شود:

 قیمت طلا 18 عیار و سکه امروز سه شنبه 12 اسفند 99 

گزارش لحظه ای بورس امروز سه شنبه 12 اسفند 99

پیش بینی بورس امروز سه شنبه 12 اسفند 99

 عرضه اولیه حآفرین چقدر نقدینگی می خواهد؟

پیش بینی بورس سه شنبه 12 اسفند 99

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها