|

رصد بازار

قیمت لحظه ای بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99

قیمت لحظه ای بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 به دلار و تومان چند است؟

لینک کوتاه کپی شد

قیمت بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 چند است؟ امروز شنبه 9 اسفند بهمن 99 ، قیمت بیت کوین در حالی که روند صعودی و مثبت عجیب غریبی را پشت سر می گذاشت، روز های گذشته بالاخره با ریزش سنگین سهامداران را متعجب کرد. در ادامه گزارش کاملی از قیمت بیتکوین در بازار خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. در ادامه برای اطلاع از قیمت بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 به دلار و تومان با ما همراه باشید. 

پیشنهاد می شود: قیمت اتریوم امروز شنبه 9 اسفند 99

قیمت دوج کوین امروز شنبه 9 اسفند 99

قیمت بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 به دلار

امروز شنبه 9 اسفند ماه 99 قیمت بیت کوین به دلار برابر با $47,354 می باشد. با مشاهده نمودار رشد قیمتی بیت کوین در روز های گذشته و دو سال اخیر می توان دریافت که بیت کوین در هفته گذشته توانسته بود در یک رشد عالی تا محدوده 58 هزار دلار رشد و صعود داشته باشد. اما بعد از رسیدن به قله قیمتی خود با یک سقوط آزاد تا مرز 46 هزار دلار فرو ریخت و سرمایه گذاران و تحلیلگران را در بهت فرو برد. 

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که صعود و ریزش های اخیر بیت کوین طبیعی نبوده و تحت تاثیر هیجانات ناشی از اظهار نظر های ایلان ماسک ( اولین فرد ثروتمند جهان ) می باشد. اما برخی دیگر از کارشناسان اعتقاد دارند که قیمت بیت کوین و ریزش های اخیر آن یک اصلاح تکنیکال بوده و بیت کوین توان رشد تا 100 هزار دلار را نیز دارد. 

قیمت بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 به تومان

در قسمت قبلی قیمت بیت کوین 9 اسفند به دلار را عرضه کردیم. امروز شنبه 9 اسفند ماه 99 قیمت بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال جهان برابر با ۱,۲۶۹,۷۶۰,۵۲۹ تومان می باشد. در هفته های گذشته قیمت بیت کوین توانسته بود تا محدوده یک میلیارد و پانصد میلیون تومان رشد داشته باشد. اما این رشد و روند صعودی دوام نیافت و بیت کوین سقوط و ریزش سنگینی را تجربه کرد. 

توجه داشته باشید که قیمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال به صورت لحظه ای در حال تغییر است و در این مقاله سعی داریم تا به روز ترین قیمت های بیت کوین امروز شنبه 9 اسفند 99 به دلار و تومان را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. در ادامه نیز نگاهی به نمودار تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین داشته باشید.

Capture

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها