|

پیش بینی بورس

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99

فردا دوشنبه 4 اسفند ماه 99 در سومین روز معاملاتی این هفته بازار بورس چه رویکردی خواهد داشت؟

لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99 ، فردا دوشنبه 4 اسفند ماه 99 در سومین روز معاملاتی این هفته بازار بورس چه رویکردی خواهد داشت؟ آیا بورس منفی می ماند؟ امروز یکشنبه 3 اسفند 99 همچون روز گشته بازار بورس منفی بود و منفی به پایان رسید. بورس امروز ریزش 10 هزار واحدی را تجربه کرد. شاخص هم وزن بورس امروز نیز منفی شد و علت آن فشار عرضه در نماد های کوچک و بزرگ بورسی بود. اما فردا چه خواهد شد؟ در ادامه با پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 4 اسفند ماه 99 با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: ​بورس امروز یکشنبه 3 اسفند 99 چه شد؟ ریزش 10 هزار واحدی شاخص کل

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 11 اسفند 99

حاشیه ‌های بورس در توییتر / «بورس پول لازم است، اینقدر به حاشیه نروید!»

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99

بورس امروز نیز برای چندمین روز متوالی منفی شد و ظاهرا خبری از مثبت شدن شاخص کل بورس در کار نیست. به نظر می رسد جو منفی حاکم در بازار موجب شده تا معاملات بازار بورس بیشتر سمت و سویی هیجانی داشته باشد. اعتماد سهامداران به بازار بورس به کلی از میان رفته و تا زمانی که پول حقیقی و هوشمند به بازار بورس تزریق نشود، نمی توان انتظار مثبت شدن بازار بورس را داشت. 

محمد خبری ‌زاد، کارشناس بازار سرمایه گفته است: کش و قوس‌هایی در بین ایران و آمریکا وجود دارد که هرکدام در گفت‌وگو‌های خود اینگونه مطرح می ‌کنند که انتظار دارند اولین قدم از سمت طرف مقابل برداشته شود و این روند فعلا ادامه‌دار است. با توجه به وجود یک فضای مبهم در این میان، نقش اتحادیه اروپا و چین در صورتی که امکان یک توافق دوباره وجود داشته باشد بسیار مهم و تاثیرگذار است.

بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه در خصوص پیش بینی بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99 اعتقاد دارند که تا زمانی که تکلیف برجام وحذف تحریم ها مشخص نشود، روند منفی در بازار ادامه خواهد داشت. محمد خبری راد کارشناس بازار سرمایه می گوید در صورت توافق یک موج کاهش قیمت دلار را در پیش داریم که در این صورت با توجه به کاهش قیمت دلار شرکت ‌هایی که با منبع درآمد دلاری همراه هستند، با باز شدن درهای صادراتی کشور، فروش مستقیم بهتر، درآمد بالاتر و در نتیجه با کاهش هزینه ‌ها روبرو می‌ شوند. در این صورت با یک واکنش هیجانی همراه هستیم اما در کل به نفع کل کشور و در بلند مدت به نفع بورس است. 

پیشنهاد می شود: گزارش لحظه ای بورس امروز یکشنبه 3 اسفند 99

بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99 چه می شود؟

روند معاملات بازار بورس تا به امروز و رفتار هیجانی سرمایه گذاران به نحوی است که خیلی نمی توان نظر قطعی در خصوص روند بازار بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99 ارائه کرد. در خصوص پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 4 اسفند 99 ، بورس فردا نوشت: 

نقد شوندگی عنصر بسیار مهم بازار سرمایه است که متاسفانه مدتی است به دلیل دامنه نوسان نامتقارن از بین رفته است. امروز بساری از سهم ها از وضعیت خوبی بر خوردار نبودند درست است که افت شاخص در اسفند ماه طبیعی است اما دلیل این روند نزولی فقط اسفند ماه نیست بلکه بی اعتمادی سهامدار است!

برخی از سهامداران بر این باورند که بازار سرمایه از نظر فاندامنتال مشکلی ندارد بلکه سیگنال های مثبت نیز برای رشد وجود دارد اما به دلیل بی اعتمادی، اخبار خوب تاثیر مثبتی بر روند معاملات نمی گذارد مشکل این بازار نبود خریداری و پول هوشمند است.

عده ای از کارشناسان بازار سرمایه نیز بلاتکلیفی قیمت دلار و ترس از کاهش قیمت دلار را مقصر وضعیت کنونی بازار می دانند که بعید به نظر می رسد قیمت دلار به پایین تر از 20 هزار تومان برسد و اکنون سهام در بازار بورس حتی با دلار 20 هزار تومان نیز ارزنده می باشد.

  • ناشناس ارسالی در

    فاتحه بورس خوانده شد و همه دنبال بیتکوین و ارز دیجیتال هستن باز پولای مردم رو بالا بکشید دیگه اعتماد و از بین بردید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها