|

رصد بازار

قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99

قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99 در بازار ارز های دیجیتال چند است؟

لینک کوتاه کپی شد

در این قسمت به بررسی قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99 می پردازیم. دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن ماه 99 چند است؟ آیا قیمت دوج کوین افزایشی بوده یا کاهش داشته است؟ در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوج و سایر ارز های دیجیتال با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله با قیمت لحظه ای دوج کوین DOGE به ریال ، تومان و دلار را برای شما عزیزان آورده ایم. همانطور که می دانید قیمت ارز های دیجیتال نیز همچون سایر ارز ها نوسانی می باشد. بنابراین سعی ما بر این است که قیمت های لحظه ای را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. برای اطلاع از قیمت دوج امروز سه شنبه 28 بهمن 99 با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: قیمت بیت کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99 ، خیز اندک قیمت بیت کوین

قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99

اگرچه در هفته های اخیر قیمت دوج کوین رشد خوبی داشته و توانسته بود از کانال 800 تومان به 1900 ورود کند. اما در یکی دو روز گذشته شاهد افت قیمت و ارزش دوج کوین در بازار ارز های دیجیتال و رمز ارز ها هستیم. امروز سه شنبه 28 بهمن ماه 99 قیمت دوج کوین به دلار برابر با $0.057770 می باشد. همچنین قیمت دوج کوین امروز سه شنبه 28 بهمن 99 به تومان برابر با ۱,۵۳۴ تومان است. 

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷.۴۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱۲ بازار قرار داشته و سهم ۰.۴۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از دوج کوین در این لحظه با قیمت ۰.۰۵۷۷۷۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۵۵۰ تومان معادل ۱,۵۳۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴.۱۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱۶.۸۴% افزایش یافته است.

پیشنهاد می شود: قیمت اتریوم امروز سه شنبه 28 بهمن 99

بالاترین قیمت دوج کوین در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹(08 February 2021) معادل ۰.۰۸ دلار بوده که همینک %۳۱.۹۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش دوج کوین ۱۲۸.۳۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۸.۳۹ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دوج کوین معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۹.۰۳ از حجم معاملات روزانه است.

قیمت دوج کوین در روز های گذشته تحت تاثیر صحبت ها و اظهار نظر های ایلان ماسک تغییرات و نوسانات  مهمی داشته است. ایلان ماسک در آخرین توئیت خود در خصوص دوج کوین اظهار داشته بود که اگر سهامداران عمده سهام خود را از دوج کوین بیرون بیاورند، از این ارز حمایت خواهد کرد. 

پیشنهاد می شود: پیش بینی قیمت بیت کوین در هفته آینده ، بیت کوین تا شب عید چه می شود؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها