|

تحلیل بورس

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 20 بهمن 99 ، بورس مثبت می ماند؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 20 بهمن 99 . بورس فردا چه می شود؟

لینک کوتاه کپی شد

بورس امروز یکشنبه 19 بهمن ماه 99 توانست در وضعیت بهتر و مثبت به پایان برسد. البته هنوز ریزش های اخیر شاخص کل جبران نشده است. اما به هر ترتیب آیا این روند مثبت بورس در معاملات فردا دوشنبه 20 بهمن 99 نیز وجود خواهد داشت؟ بورس فردا دوشنبه 20 بهمن 99 چه می شود؟ در این مقاله به تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 20 بهمن ماه 99 می پردازیم. با ما در ادامه همراه باشید. 

پیشنهاد می شود: بورس امروز یکشنبه 19 بهمن 99 چه شد؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 11 اسفند 99

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 20 بهمن 99

امروز یکشنبه 19 بهمن ماه 99 بازار بورس روندی مثبت و امیدوار کننده داشت. شاخص کل بورس امروز بعد از چند ریزش سنگین در روز های یکشنبه و چهارشنبه هفته گذشته امروز توانست تا محدوده 35 هزار واحد رشد کند. اما سوال اینجاست که آیا این روند مثبت برای روز های آینده هم ادامه دار است؟ فردا دوشنبه 20 بهمن 99 بورس مثبت خواهد بود؟

پیشنهاد می شود: نظر رهبر در خصوص سرمایه گذاری در بورس و شرعی بودن آن

در پاسخ به این سوال و در خصوص پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 20 بهمن 99 باید اشاره کنیم که سیگنال مثبت بازار بورس امروز ناشی از تصمیمات و مصوبات جدید در سازمان بورس است. اما با توجه به اتفاقات اخیر می تواند اذعان داشت که اعتماد معامله گران به بازار کم شده و ورود پول حقیقی به بازار کمتر شده است. به عبارت دیگر باید اشاره کنیم که اگرچه مصوبات جدید سازمان بورس سیگنال مثبتی در بازار است اما نمی تواند از افت بازار جلوگیری کند. 

اما به صورت کلی می توان بازار بورس فردا دوشنبه 20 بهمن ماه 99 را متعادل و صعودی پیش بینی کرد. انتظار می رود فردا نیز بازار بورس تا محدوده نزدیک به 20 هزار واحد افزایش داشته باشد. ایمان رئیسی کارشناس بازار سرمایه معتقد است که تا پیش از نوروز 1400 شاخص کل یک روند صعودی در پیش خواهد گرفت. اما نباید دیگر مثل سابق انتظار رشد شارپی داشته باشیم. یکی از کارشناسان اقتصادی بازار سرمایه اعتقاد دارد که در روند معاملات بازار بورس در ماه آخر سال 99 نماد ها و گروه های بانکی و خودرویی وضعیت بهتری خواهند داشت. 

  • ولی اله حیدری ارسالی در

    سهامداران عزیز رشد بازار سهام فقط دست خود سهامداران است و لازمه هیجانی رفتار نکنند و سهام ارزشمند خود را با عجله و باضرر نفروشند. طبیعتا وقتی برای فروش هجوم بیاریم خریداران هم از فرصت استفاده کرده و تو سر قیمت میزنند تا قیمتها پایینتر بکشه و مفت خری کنند. کارشناسان هم فقط بلدند نظر منفی و جو منفی بدهند و الحمدولله همواره پیشنهادهاشون برعکس از آب درمیاد . کارشناسان عزیز اگرم واقعا میدونید بازار منفیه لااقل یک روحیه مثبت به مردم بدید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها