|

تحلیل اقتصادی

آیا بورس فردا 6 بهمن ماه 99 مثبت می ماند؟

آیا بورس فردا 6 بهمن ماه 99 مثبت می ماند؟ بورس فردا دوشنبه 6 بهمن چه خواهد شد؟

لینک کوتاه کپی شد

آیا بورس فردا 6 بهمن ماه 99 مثبت می ماند؟ عرضه و تقاضای بورس در انتهای معاملات روز شنبه، علامتی کارآمد برای پیش بینی عرضه و تقاضای بازار سهام در روز ‌یکشنبه است. در پایان معاملات روز شنبه بازار با مازاد تقاضای هزار و ۷۸۲ میلیارد تومانی بسته شد که علامتی مثبت برای سهام ‌داران بورس است. امروز یکشنبه 5 بهمن ماه نیز بازار بورس روندی مثبت و صعودی داشت. اما آیا فردا هم این روند مثبت و صعودی بورس حفظ می شود؟

روز گذشته تابلوی بورس سبزپوش شد و دو رکورد مهم را ثبت کرد. دیروز شاخص بورس ۳۸ هزار واحد صعود کرد که  بالاترین رقم رشد شاخص در ۳۷ روز کاری گذشته از ۱۰ آذرماه به این سو است. رکورد دوم به مازاد تقاضای چشمگیر در معاملات بورس تعلق دارد. دیروز ارزش مازاد تقاضا به هزار و ۷۸۲ میلیارد تومان رسید که بالاترین رقم در ۱۹ روز کاری گذشته از ۶ دی به این سو است.

علاوه بر این، در اولین روز هفته هم شرکت‌های کوچک و متوسط و هم شرکت‌های بزرگ بازار شاهد ورود پول حقیقی بودند. با توجه به سیگنال های مثبتی که در بازار وجود دارد کارشناسان اقتصاد دارند که فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 نیز بازار بورس مثبت و صعودی باقی می ماند. برای تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 مقاله زیر را مطالعه کنید.

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها