|

تحلیل بورس

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 . آیا فردا نیز بازار مثبت می ماند؟

لینک کوتاه کپی شد
4

در این مقاله به تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 می پردازیم. قبل از تحلیل و پیش بینی بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 لازم است مقدمه ای ارائه کنیم. می دانید که بازار بورس یکی از بازار های مالی و راه های سرمایه گذاری پر سود و البته پر نوسان و ریسک در جهان می باشد. سرمایه گذاری در این بازار در ایران نیز محبوبیت بالایی دارد. اگرچه امروز با توجه به سقوط ها و افت بی سابقه بازار بورس کسی دل خوشی از بورس ندارد. اما به هر ترتیب در حال حاضر نزدیک به چهار میلیون نفر کد بورسی داشته و در بازار بورس فعالیت می کنند. از آنجایی که سرمایه گذاری در بازار بورس به دلیل نوسانات ریسک های زیادی دارد، بسیاری از سرمایه گذاران توجه زیادی به پیش بینی ها و تحلیل های متخصصان دارند.

برخی از فعالان اقتصادی و کارشناسان بورسی نیز برای اطلاع رسانی به مردم تحلیل هایی ارائه می دهند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا طبق نظر کارشناسان و فعالان اقتصادی بازار سرمایه به بررسی، تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 بپردازیم. در ادامه با ما در شایانیوز برای تحلیل و پیش بینی بورس فردا 6 بهمن 99 همراه باشید.

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ۹۹

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس فردا گفت: بازار بورس به دلیل افت زیادی که داشت مثبت شد و احتمالا با شروع معاملات بورس فردا ۶ بهمن ۹۹ عرضه ‌ها شدت خواهد گرفت. این کارشناس در پایان گفت: امیدوارم فردا از بورس حمایت شود همانطور که امروز در مقاطعی عرضه ‌ها جمع شد.

کارشناسان عقیده دارند دلیل پایدار نبودن صعود بورس کمبود نقدینگی در بازار سهام است و برای تداوم روند صعودی باید پول وارد بازار شود. از طرفی باقر خادمی عقیده دارد روند عرضه‌ها در بورس طبیعی است و بازار سهام روند خوبی را تا پایان سال طی خواهد کرد و شاخص کل به یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد خواهد رسید.

پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99

در خصوص پیش بینی و تحلیل بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 باید با توجه به نظر کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار سرمایه اظهار نظر کرد. اما نکته مهم در خصوص پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن 99 توجه به معاملات بورس امروز می باشد. اگر امروز معاملات و بازار مثبت باشد، احتمال آن که فردا دوشنبه 6 بهمن 99 نیز بازار بورس مثبت و صعودی باشد بسیار بالا است. اما با این حال ممکن است تا فردا اتفاقات زیادی رخ دهد که بر بازار بورس موثر باشد.

همانطور که انتظار می رفت، بازار بورس امروز توانست روند مثبت و صعودی خود را حفظ کند. بورس امروز یکشنبه 5 بهمن ماه 99 با رشد 12572 واحدی همراه بود. اما با این اوصاف بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 بورس چه خواهد شد؟ برخی از کارشناسان بازار سرمایه در خصوص پیش بینی بورس فردا 6 بهمن ماه 99 بر این باورند که رشد شاخص تا 1 میلیون و 300 هزار واحد ادامه خواهد داشت و انتظار می رود که شاخص تا پایان سال 99 وارد کانال 1 میلیون و 500 هزار واحدی شود. لذا انتظار می رود فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 نیز، بازار روند مثبت و صعودی داشته باشد.

در ساعات پایانی معاملات بورس امروز یکشنبه 5 بهمن ماه 99 شاهد موجی از عرضه بودیم که کارشناسان معتقدند که عرضه‌ ها در بازار سهام کاملا طبیعی است. به گزارش بورس فردا عرضه در بازار سهام لازم است و باعث می‌شود بورس شارپی رشد نکند. این عرضه ‌ها رشد بازار سهام را تنظیم کرد. از این که تا پایان مقاله تحلیل و پیش بینی بازار بورس فردا دوشنبه 6 بهمن ماه 99 با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

 • علی ارسالی در

  یکماه بود بازار ریزشی بود.
  چهارشنبه : صعودی نیمه کاره
  شنبه : صعودی
  یکشنبه : رو به سقوط
  دوشنبه : چترا رو باز کنید که تا 10روز سقوط آزاد دارید(علی برکت الله)

 • علی ارسالی در

  وقتی دو روز صعودیش کردید، ده روز میخواهید ریزیشیش کنید، چه نظری بدهم.
  فردا اول صبح خارج میشم، هر موقع صعودی شد برمیگردم.

 • ناشناس ارسالی در

  فردابورس منفی است خریدو فروش نکنید

 • ناشناس ارسالی در

  آقا این چه بازاری است مردم کم بدبختن

 • ناشناس ارسالی در

  بورس به درد نمیخوره آینده نداره

 • به امید سربازان گمنام امام زمان ارسالی در

  چرا معاملات نماد گکوثر را نمیبینید و باطل نمیکنید . ببینید دامنه را چگونه اقای قالیباف اصل تغییر دادند و بازیگردانی میکنند . صدای ما را به گوش قوه قضاییه برسانید لطفا

 • ناشناس ارسالی در

  چقد زرنگید دوروز مثبت باز منفی کردید انتظار دارید مردم نقدینگی تزریق کنند وشما بردارید وجیب خودتون رو پر کنید مثبت کنید ضرر مردم جبران شه وبه شما اعتماد کنن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها