|

قیمت خودرو امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۳

واکنش بازار خودرو به پیروزی پزشکیان چیست؟

قیمت خودرو امروز ‌شنبه 16 تیر 1403، بدون هیچ تغییری کار خود را آغاز کرد.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت خودرو امروز شنبه 16 تیر 1403 در تمامی محصولات با حفظ ثبات کار خود را آغاز کرد و صبح امروز نرخ هیچ کدام در محصولات داخلی و مونتاژی تغییری پیدا نکرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تجارت نیوز، به نظر می‌رسد با بازگشت فعالان به بازار در ابتدای هفته، انتخاب مسعود پزشکیان به‌ عنوان نهمین رئیس‌جمهوری ایران فضای قبلی را بشکند و در ساعات اولیه شروع معاملات قیمت‌ها روند ریزشی پیدا کنند.

با توجه به وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهوری منتخب، احتمالاً چنین فضایی طی روزهای آینده هم بر بازار حکم‌فرمایی کند؛ با این حال بعید است بازار مدت زیادی دلخوش به وعده‌ها بماند و در صورتی که دولت چهاردهم برنامه و اقدامی عاجل در بازار پیاده نکند، خودرو به روال سابق خود بازمی‌گردد.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌ در بازار داخلی

بازار خودروهای داخلی صبح امروز کار خود را با حفظ تعادل آغاز کرد.

سورن پلاس (فول) و دنا پلاس توربو 6 سرعته از محصولات ایران خودرو، نسبت به روز‌های گذشته بدون هیچ تغییری به‌ترتیب با نرخ‌های 746 میلیون تومان و 958 میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

پژو پارس TU5 از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، با قیمت ثابت 890 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

کوییک اتوماتیک و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با حفظ ثبات به‌ترتیب با قیمت‌های 553 میلیون و 500 هزار تومان و 832 میلیون تومان در بازار معامله می‎‌شوند.

سایر محصولات داخلی نیز با قیمت ثابت کار خود را آغاز کردند.

ezgif.com-webp-to-jpg-converter

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی همانند بازار داخلی امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۳ تغییری پیدا نکرد. 

آریزو 6 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی پیدا نکرد و با قیمت یک میلیارد و 645 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیگو7 پرو پرمیوم و تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری پیدا نکرده‌اند و هر کدام با قیمت دو میلیارد و 85 میلیون تومان و سه میلیارد و پنج میلیون تومان به فروش می‌رسند.

جک S5 در شمار محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و 635 میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (7 نفره) از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و500 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

161_page-0001-ezgif.com-webp-to-jpg-converter

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها