|

شرایط جدید پیش فروش لاماری ایما

شرایط پیش‌فروش خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی ویژه طرح حمایت از خانواده و جوانى جمعیت اعلام شده است.

لینک کوتاه کپی شد

در اطلاعیه جدید طرح پیش فروش خودرو لاماری ایما آمده است: به استحضار متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند؛ پیرو پیش‌ثبت‌نام نوبت دوم عرضه خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تجارت نیوز؛ بدین منظور از متقاضیان دعوت به‌عمل می‌آید جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و در قالب پیش فروش عادی با قیمت علی الحساب و با موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ لغایت پایان روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودروی لاماری ایما و تکمیل وجه با مراجعه به آدرس اینترنتی به نشانی sales.lamari.ir اقدام نمایند.

همچنین سایر متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش ”استعلام نوبت‌دهی” نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود اقدام نمایند.

شرایط پیش‌فروش خودرو لاماری ایما:

شرایط پیش‌فروش خودرو لاماری ایما

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی