|

راهنمای ثبت نام خودرو وارداتی برای جانبازان

جانبازان چه خودوهای واداتی می توانند ثبت نام کنند؟

ثبت‌نام برای جانبازان 70 درصد از روز چهارشنبه 1402/11/04 تا سه‌شنبه 1402/11/10 در دسترس است تا متقاضیان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جانبازان ۷۰  درصد از روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ تا امروز سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم، به‌منظور انجام ثبت‌نام اولیه و انتخاب خودروهای وارداتی قابل عرضه توسط شرکت‌های واردکننده خودرو، سامانه به‌نشانی janbazan.saleauto.ir ثبت‌نام برای جانبازان 70 درصد از روز چهارشنبه 1402/11/04 تا امروز سه‌شنبه 1402/11/10در دسترس است تا متقاضیان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

2. در مرحله اول برای جانبازان مشمول از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی می‌گردد.

3. ثبت‌نام جانبازان در سه سطح جانبازی شامل جانبازان 70 درصد ویژه با سقف ارزش‌ خودروی وارداتی تا 35 هزار یورو و سایر جانبازان 70 درصد با سقف ارزش 30 هزار یورو و جانبازان 50 الی 69 درصد با سقف ارزش 25 هزار یورو به‌ترتیب از تاریخ چهارم تا پنجم برای سطح یک و از تاریخ ششم تا هفتم برای سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن‌ماه برای مشمولین سطح سه انجام می‌گردد.

4. ویرایش ثبت‌نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به‌مدت سه روز برای جانبازان مشمول فعال خواهد شد.

5. بدیهی است انجام ثبت‌نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه به‌منزله واردات قطعی نیست و مراحل بعدی از طریق مراجع ذی‌صلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد.

6. آدرس سایت جهت انجام مرحله مقدماتی ثبت‌نام به‌شرح ذیل اعلام می‌گردد؛

7. جانبازان الزاماً در زمان‌بندی تعیین‌شده مجاز به ثبت‌نام در سامانه می‌باشند.

شایان ذکر است درصورتی که جانبازی بعد از تاریخ 02/ 10/ 1391 (لازم الاجرا شدن قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران) به هر نحوی از تسهیلات موضوع ماده 45 (خودروی داخلی و یا خارجی) بهره‌مند شده باشد مشمول واردات خودرو نخواهد بود.

همچنین چنانچه طی فرآیند ثبت‌نام و انتخاب خودرو مشخص شود جانباز مشمول از تسهیلات ماده 45 استفاده نموده باشد از لیست معرفی‌شده حذف خواهد شد.

200

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی