|

هشداری مهم از ایلان ماسک به سرمایه گذاران دوج کوین داد!

Dogecoin

ایلان ماسک به سرمایه گذاران Dogecoin هشدار می دهد و توضیح می دهد که چرا DOGE رمز ارز مورد علاقه او است!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در مصاحبه اخیر با WSJ، مدیر عامل تسلا گفت که نمی تواند به مردم توصیه کند سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال اختصاص دهند. او همچنین به Dogecoin اشاره کرد و توضیح داد که چرا دارایی دیجیتال مورد علاقه او است. ایلان ماسک در چند سال گذشته یک رابطه دشوار و بحث برانگیز با صنعت ارزهای دیجیتال داشته است. از خرید بیت کوین برای خود و تسلا تا فروش برخی از بخش ها به دلیل تأثیر منفی استخراج بیت کوین با سوخت زغال سنگ متغیر است.

با این حال، او همچنین از Dogecoin حمایت کرده است و تقریباً از هر فرصتی برای افزایش قیمت و محبوبیت دارایی، خواه عمدی یا غیر عمدی، استفاده کرده است. سخنان او همیشه روی DOGE و همچنین سایر memecoin ها تأثیر می گذارد که از هیپ ایجاد شده توسط او برای راه اندازی پروژه های جدید استفاده کردند. وقتی از ماسک پرسیده شد که آیا هنوز هم ارزهای رمزنگاری شده را دوست دارد، گفت که "به کسی توصیه نمی‌کند که ارز دیجیتال بخرد یا مزرعه را روی Dogecoin شرط بندی کند."

با این حال، میلیاردر اضافه کرد که DOGE دارایی دیجیتال مورد علاقه او است زیرا "بهترین ارز برای اوست" او همچنین تاکید کرد که طعنه آمیزترین نتیجه برای ارزهای جهانی این است که یک memecoin ایجاد شده به عنوان یک شوخی تبدیل به آن ارز جهانی شود. شایان ذکر است که DOGE به آخرین نظرات ماسک واکنش خوبی نشان نداد. دیروز تا 0.074 دلار جهش داشت اما ساعاتی بعد به 0.07 دلار کاهش یافت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی