|

تحولی عظیم برای شیبااینو

shiba inu

شیبااینو شرکت هوش مصنوعی نشان می دهد که چرا قصد دارند تریلیون ها توکن SHIB را هر سال بسوزانند!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سائرج کمات Wolf AI، یک پلتفرم جدید ویرایش ویدیو مبتنی بر هوش مصنوعی تأیید کرد که آنها توکن های Shiba Inu را می سوزانند. این شرکت بیانیه ای بزرگتر از حد معمول داده است که می گوید هدف آنها سوزاندن تریلیون ها توکن SHIB در هر سال است. طبق توییت آنها، Wolf AI برای هر تراکنش انجام شده در توکن بومی پروژه WOLF، 2٪ کارمزد را کاهش می دهد. علاوه بر این، تیم فاش کرد که 15 درصد از درآمد خود را برای سوزاندن توکن‌های Shiba Inu در این فرآیند مصرف خواهند کرد. 

هوش مصنوعی Wolf AI فاش کرد که می خواهند از Shiba Inu حمایت کنند زیرا سوختگی شیبااینو در طول ماه ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. هوش مصنوعی Wolf به عنوان یک بازیگر جدید در بازار کریپتو، می‌خواهد با کمک به سوزاندن توکن‌های SHIB و امیدوار کردن سرمایه‌گذاران، اعتماد جامعه را به دست آورد. هدف این است که نشان دهیم Wolf AI یک پروژه قانونی و قابل اعتماد است.

وقتی از Wolf AI پرسیده شد که آیا آنها ارتباطی با اکوسیستم Shiba Inu دارند، تأیید کرد که آنها مستقل هستند. هوش مصنوعی Wolf هیچ ارتباطی با اکوسیستم شیبا اینو ندارد. تصمیم برای سوزاندن توکن‌های SHIB صرفاً بر اساس تمایل به جلب اعتماد جامعه ارزهای دیجیتال است. با این حال، ما باید منتظر بمانیم و شاهد باشیم که چگونه این پلتفرم سالانه تریلیون ها توکن SHIB را می سوزاند. چندین برنامه شخص ثالث قبلاً قول داده بودند، بدون موفقیت در ارسال توکن ها به کیف پول مرده. در زمان انتشار، شیبا اینو با قیمت 0.00000891 دلار معامله می شد و در معاملات 24 ساعته 4 درصد افزایش داشت. SHIB نسبت به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 0.00008616 دلار که در اکتبر 2021 به آن رسیده بود، 89.66 درصد کاهش یافته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی