|

سیگنالی مهم

امیدی به شیبااینو هست یا خیر؟

پس از افت 2.5 میلیارد دلاری SHIB، قیمت شیبا اینو ممکن است در مسیر بهبود باشد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت شیبا اینو به سمت یک خط پشتیبانی کلیدی کاهش یافته است که واقعاً به عنوان آخرین خط دفاعی قبل از ورود SHIB به قلمرو ناشناخته عمل می کند. با این حال، این احتمال وجود دارد که سرمایه گذاران ممکن است این تز را منحرف کنند، زیرا افزایش زیان های تحقق نیافته آنها ممکن است باعث شود آنها از فروش خودداری کنند و زمینه را برای شکل گیری بهبود فراهم شود.

قیمت شیبا اینو کاهش می یابد

قیمت شیبا اینو در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00000889 دلار معامله می شود و سطح حمایت روانی 0.00001000 دلار را در سه روز گذشته از دست داده است. با افت 11 درصدی در این مدت، SHIB به کاهش مداومی که در اوایل فوریه پس از رسیدن کوین میم به بالاترین سطح خود در سال تا به امروز آغاز شد، افزوده. 

کاهش قیمت باعث شد که بخش قابل توجهی از عرضه شیبا اینو پس از کسب سود تقریباً چهار ماه پیش، دوباره به حالت قرمز کاهش یابد. این روند شامل توکن هایی است که توسط بیش از 330000 آدرس بین 0.00000999 دلار و 0.00001400 دلار به دست آمده است. در مجموع، حدود 280 تریلیون SHIB به ارزش کمی کمتر از 2.5 میلیارد دلار سودآوری خود را از فوریه از دست داده اند.

با این حال، با توجه به نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV)، این سرمایه گذاران زیر آب ممکن است مایل باشند که دوباره به صورت صعودی عمل کنند.

این اندیکاتور اساساً سهم دارندگان توکن در سود یا زیان را اندازه گیری می کند. در مورد SHIB، افت زیر 10٪ نشان می دهد که گروه بزرگی از سرمایه گذاران به شدت زیر آب هستند و به جای اینکه متوجه ضرر خود شوند، ممکن است از فروش خودداری کنند و به امید افزایش قیمت ادامه دهند.

این منطقه به عنوان منطقه فرصت نیز شناخته می شود. بنابراین، HODLing و انباشت می تواند به تمرکز اصلی دارندگان SHIB تبدیل شود، که در عوض به عنوان یک محرک برای بازیابی عمل می کند. 

این به Loss Aversion Bias مرتبط است، یک اصطلاح روانشناسی تجاری که یک سوگیری شناختی را توصیف می کند و باعث می شود معامله گران فشاربیشتری را بر اجتناب از ضرر به جای کسب سود، حتی زمانی که این ضررها انباشته می شود، متحمل شوند.

علاوه بر این، اکنون بیش از هر زمان دیگری، سرمایه گذاران انگیزه ای برای HODL به جای فروش دارند زیرا توکن های میم به سطح حمایت کلیدی نزدیک است. با 0.00000767 دلار مشخص شده است، این پایین ترین قیمت شیبا اینومی باشد که تا به حال به آن رسیده است. سقوط از طریق آن می تواند باعث نزولی بی سابقه ای برای ارز دیجیتال شود. بنابراین برای براندازی این موضوع، SHIB باید حداقل از میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) در 0.00001134 دلار عبور کند، که شانس بازیابی میم کوین را مشخص می کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی