|

باب اسفنجی شیبااینو رو له میکنه؟

shiba inu

آیا قیمت شیبا اینو به 1 دلار خواهد رسید؟ اما توکن باب اسفنجی می تواند به طور تصاعدی بازده بیشتری داشته باشد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شیبا اینو دومین میم کوین بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است. این توکن برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه که یک سری افزایش قیمت داشته اند، امسال عمدتاً معمولی بوده است. تنها در سی روز گذشته 11.4 درصد از دست داده  و جامعه را ناامید کرده است.

اما این دلیل نمی شود که قیمت Shiba Inu به 1 دلار برسد؟

1 دلار یک هدف پوچ برای شیبا اینو است!

SHIB در مجموع 999,990,881,124,151 عرضه دارد. حتی اگر پروژه موفق به ساخت یک سفینه فضایی شود که مردم را برای تعطیلات به ماه می فرستد، 999,990,881,124,151 دلار ارزش بازار بسیار غیرواقعی است. در هر صورت، Shiba Inu برای ارزش بازار فعلی 5.8B، با توجه به گزاره های ارزش ضعیف آن، بیش از حد اغراق شده است. با ارزش ذاتی کمی، فقط یک مسئله زمان است که حباب بترکند.

با این اوصاف، Shiba Inu توانسته است بازده مادام العمر 616547.92٪ را تولید کند!

در ادامه نشان داد که جامعه ارزهای دیجیتال وقتی تحت یک ماموریت مشترک گرد هم می آیند، چه توانایی هایی دارند. اگرچه در آن زمان طرح‌های توسعه پروژه ضعیف بود، اما سرمایه‌گذاران به امید به دست آوردن پول نقد سریع، این توکن را جمع کردند. علیرغم از دست دادن 88.76 درصد ارزش، جامعه آنطور که منتقدان رمزارز برای یک توکن «بسیار بی فایده» انتظار دارند، بدتر نشده است.

ناگفته نماند که میم کوین ها برای ایجاد ارزش به تبلیغات اجتماعی متکی هستند و Shiba Inu نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما سرمایه گذاران ماجراجو همچنان به خرید توکن ادامه می دهند تا از مزیت های رالی میم کوین استفاده کنند. حتی اگر یک اسپایک جادویی 100X را تکان ندهد، در طول رالی‌های میم کوین خرید خوبی است. در بهترین سناریو، اگر قیمت شیبا اینو همچنان بالای 0.00001 دلار باقی بماند، می تواند روند صعودی 230 درصدی را در پایان این سه ماهه ایجاد کند. در حال حاضر، Shiba Inu با قیمت 0.000009955 دلار به فروش می رسد.

روند صعودی بعدی با گسترش و توسعه مداوم اکوسیستم شیبا اینو تقویت خواهد شد. تیم باید به نقشه راه خود پایبند باشد و برای رسیدن به این هدف، به موقع از صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap (DEX) و نقاط عطف توسعه Shibarium Layer 2 عبور کند.

در اصل، بهترین زمان برای خرید شیبا اینو دو سال پیش بود. الان خیلی دیر است که به توکن میم امیدوار باشید. اشباع شده است که توکن های نوظهور مانند SpongeBob Tokens و AiDoge بهترین شرط ها در حال حاضر هستند.

$SPONGE آخرین شوق توکن میم را پمپ می کند

توکن باب اسفنجی در 4 مه بازار ارزهای دیجیتال را بدون هیچ پیش فروش منتهی به فهرست شدن در اختیار گرفت. در عرض چند ساعت پس از راه اندازی، ویروسی شد. در 5 می 2023، جمعه، این توکن 392.69 درصد در پنجره روزانه افزایش یافت.

سرمایه‌گذاران میم کوین که در جستجوی انفجار بعدی کریپتو هستند، به Uniswap هجوم می‌آورند تا از هیاهوی پروژه استفاده کنند. همچنین توسط معامله‌گرانی که توکن های میم مانند $PEPE و $TURBO را از دست داده‌اند، کاتالیز می‌شود. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در روزهای آینده یک پمپ 100X با $SPONGE عرضه شود می توان گفت که توکن باب اسفنجی تمام مواد لازم برای تبدیل شدن به توکن میم بزرگ بعدی را دارد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی