|

روندی مهم از شیبااینو!

شیبااینو برنده این عرصه خواهد بود؟

Shiba Inu

Shiba Inu یا Pepe Coin: کدام رمز ارز می تواند ابتدا به 0.01 دلار برسد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پپ کوین (PEPE) توانسته است خود را در کانون توجهات memecoin قرار دهددقیقا جای Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) را گرفته است. این دارایی دیجیتال از زمان عرضه در ماه آوریل به سودهای قابل توجهی دست یافته و این توکن در دو هفته گذشته 442.6 درصد و در هفت روز گذشته 299.5 درصد افزایش یافته است.

شیبا اینو در مقابل پپه کوین: چه کسی ابتدا به 0.01 دلار خواهد رسید؟

برای رسیدن به قیمت 0.01 دلار، شیبا اینو (SHIB) باید 99900 درصد افزایش یابد. از سوی دیگر، پپ کوین (PEPE) به بازدهی عظیم 970773.79 درصدی نیاز دارد. به طور نسبی، هدف SHIB در تئوری دست یافتنی تر به نظر می رسد. با این حال، این تنها جنبه رسیدن به 0.01 دلار نیست. عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

ثانیاً بحث پرکاربرد بودن وجود دارد. Pepe Coin (PEPE) یک پروژه کاملاً جدید با موارد استفاده در دنیای واقعی است. این امکان وجود دارد که افرادی که به این توکن هجوم می‌آورند فقط به دنبال یک پروژه «سریع ثروتمند شدن» باشند. علاوه بر این، هنوز نقدینگی کافی برای نقدینگی سرمایه گذاران وجود ندارد.

از طرف دیگر Shiba Inu (SHIB) موارد استفاده بسیار بیشتری از Pepe (PEPE) دارد. این پروژه، جدای از استفاده به عنوان روش پرداخت، در آستانه راه اندازی شبکه لایه 2 خود، Shibarium است. SHIB همچنین در حال کار بر روی ابتکار عمل متاورس و سیستم ذخیره سازی ضعیف است. SHIB همچنین دارای مکانیزم سوختگی برای کاهش عرضه در گردش در طول زمان است.

از این رو، با مقایسه ای کنار هم، به نظر می رسد شیبا اینو (SHIB) پتانسیل پیروزی در مسابقه را با قیمت 0.01 دلار در برابر پپ کوین (PEPE) دارد. با این حال، هرگز نمی توان گفت که یک پروژه با چه سرعتی در فضای کریپتو رشد می کند، اما هنوز یک کار دشوار است. در زمان انتشار، SHIB با 0.00001000 دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته 0.9 درصد افزایش داشت. از سوی دیگر، PEPE با 22 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 0.00000103 دلار معامله شد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی