|

بررسی قیمت بیت کوین!

بیت کوین تا پایان سال منفجر می شود؟

Bitcoin

استاندارد چارترد می گوید بیت کوین می تواند تا پایان سال 2024 به 100000 دلار برسد?

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- استاندارد چارترد (STAN.L) روز دوشنبه گفت که به اصطلاح "زمستان رمزنگاری" به پایان رسیده است، بیت کوین برترین ارز دیجیتال ممکن است تا پایان سال 2024 به 100000 دلار برسد. جف کندریک، رئیس تحقیقات دارایی‌های دیجیتال استاندارد چارترد در یادداشتی گفت که بیت کوین می‌تواند از عواملی مانند آشفتگی اخیر در بخش بانکی، تثبیت دارایی‌های ریسک با پایان دادن به چرخه افزایش نرخ توسط فدرال رزرو ایالات متحده و بهبود سودآوری استخراج ارز دیجیتال سود ببرد.

کندریک نوشت: «در حالی که منابع عدم قطعیت همچنان وجود دارد، ما فکر می‌کنیم مسیر رسیدن به سطح 100000 دلار در حال روشن‌تر شدن است. بیت کوین امسال تا کنون رشد کرده است و در آوریل برای اولین بار در ده ماه گذشته به بالای 30000 دلار رسیده است. پس از حذف تریلیون ها دلار از بخش کریپتو در سال 2022، به دلیل افزایش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی و انحلال مجموعه ای از شرکت های رمزنگاری، سودهای آن نشان دهنده بهبود نسبی است. پیش‌بینی ارزش‌گذاری‌های بسیار بالا در طی رالی‌های گذشته بیت‌کوین رایج بوده است. یک تحلیلگر سیتی در نوامبر 2020 گفت که بیت کوین می تواند تا پایان سال 2022 به 318000 دلار برسد. بیت کوین در سال گذشته حدود 65 درصد کاهش به 16500 دلار بسته شد.

از طرفی مایکل سیلور، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل پیشین شرکت مایکرواستراتژی، در ۲۲ آوریل (۲ اریبهشت) در توییتی اعلام کرد که ساکنین کشور آرژانتین در حال حاضر به بیت کوین نیاز دارند. سیلور احتمالاً قصد داشته است به پتانسیل بیت کوین به‌عنوان ابزاری مقاوم در برابر تورم سرسام‌آوری اشاره کند که آرژانتینی‌ها در شرایط اقتصادی فعلی خود با آن مواجه هستند. گفتنی است که نرخ تورم سالانه این کشور در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۱) به ۱۰۴.۳ درصد رسیده بود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی