|

ظهور قاتلی جدید

قاتل شیبااینو نمایان شد!

shibainu

با ظهور رمزارز RenQ Finance (RENQ) می تواند موقعیت شیبا اینو را در بازار تهدید کند!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شیبا اینو (SHIB) یکی از رایج ترین ارزهای رمزنگاری شده در چند وقت اخیر بوده است که به عنوان «قاتل دوج کوین» محبوبیت زیادی به دست آورده است. با این حال، ظهور رمزارز RenQ Finance (RENQ) می تواند موقعیت شیبا اینو را در بازار تهدید کند. در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چرا RenQ Finance این پتانسیل را دارد که از Shiba Inu در بازار ارزهای دیجیتال پیشی بگیرد.

شیبا اینو (SHIB) چیست؟

توکن شیبا اینو (SHIB) یک توکن ERC-20 است که به عنوان پایه اکوسیستم شیبا عمل می کند. این اکوسیستم شامل سه توکن – SHIB، BONE و LEASH – است که کاربران می‌توانند آن‌ها را به اشتراک بگذارند، مبادله کنند یا به استخرهای نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap سپرده‌گذاری کنند تا سود و پاداش کسب کنند.

اگرچه شیبا اینو یک ارز میم در نظر گرفته می شود، شبیه به دیگر ارزهای رمزنگاری شده با مضمون سگ مانند Dogecoin، اما بیش از 1.2 میلیون نفر را در توییتر دنبال می کند. قیمت SHIB اغلب در تیتر خبرها قرار می گیرد، زیرا سود و زیان قابل توجهی را تجربه می کند.

بر خلاف بسیاری از ارزهای میم که هیچ کاربردی ندارند، شیبا اینو یک ابتکار جامعه محور برای نجات سگ های شیبا اینو و اکوسیستم رو به رشد محصولات و خدمات، از جمله یک صرافی غیرمتمرکز به نام ShibaSwap دارد. این پلت فرم معاملاتی همتا به همتا به کاربران امکان می دهد SHIB را با سایر ارزهای دیجیتال معامله کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند نقدینگی را فراهم کنند و سه توکن اکوسیستم را با سپرده گذاری در یک قرارداد هوشمند برای کسب سود، به اشتراک بگذارند.

RenQ Finance (RENQ) چیست؟

RenQ Finance (RENQ) یک پروژه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که هدف آن ایجاد یک پلت فرم یکپارچه برای دنیای غیرمتمرکز است. این پروژه طیف وسیعی از محصولات مالی پیشرفته و یک مدل زیرساخت ترکیبی منحصر به فرد را ارائه می دهد که معاملات نهادی، نقدینگی و بدون لغزش را برای جامعه DeFi فراهم می کند.

RenQ Finance برای اتصال همه بلاک چین های تک و ایجاد یک شبکه تبادل دارایی متقابل زنجیره ای طراحی شده است که تمام پشتیبانی اساسی لازم را برای اکوسیستم DeFi فراهم می کند. این بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و بر اساس مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) عمل می کند. RenQ Finance برای یافتن راه حلی برای آنچه به عنوان "مشکل نقدینگی" نامیده می شود، تأسیس شد و هدف آن ایجاد طیف گسترده تری از اثرات شبکه است.

RenQ Finance با ارائه پلتفرمی که دارای مزایای یک صرافی متمرکز و فراتر از آن است، راه حل جامعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. ماموریت آن توانمندسازی کاربران با یک سرویس DeFi واقعا ایمن، رایگان و شفاف است و تضمین می کند که هر دارنده دارایی دیجیتال می تواند مزایای سیستم مالی غیرمتمرکز را تجربه کند.

مزایای RenQ Finance نسبت به Shiba Inu

محصولات مالی پیشرفته: RenQ Finance طیف وسیعی از محصولات مالی پیشرفته را ارائه می دهد، مانند مشتقات و معاملات حاشیه، که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به مدیریت ریسک پرتفوی برتر دست یابند و راه های سفته بازی جدیدی را باز کنند. شیبا اینو، از سوی دیگر، چنین پیشنهادی ندارد و جذابیت آن را برای سرمایه گذاران محدود می کند.

مدل زیرساخت ترکیبی: مدل زیرساخت ترکیبی RenQ Finance، که معاملات درون زنجیره ای و خارج از زنجیره را ترکیب می کند، امکان معاملات نهادی، نقدینگی و بدون لغزش را فراهم می کند. از سوی دیگر، شیبا اینو بر روی یک زیرساخت بلاک چین سنتی عمل می‌کند که می‌تواند منجر به کاهش سرعت تراکنش و کارمزد بالاتر شود.

پلتفرم جامع: هدف RenQ Finance ایجاد یک پلتفرم جامع برای اکوسیستم DeFi است که تمام پشتیبانی اساسی لازم را برای امور مالی غیرمتمرکز ارائه می‌کند. از سوی دیگر، شیبا اینو در درجه اول بر روی یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم متمرکز شده است و نقشه راه روشنی برای آینده ندارد.

پشتیبانی قوی از جامعه: RenQ Finance جامعه رو به رشدی از حامیان دارد که فعالانه در توسعه و ارتقای پروژه مشارکت دارند. Shiba Inu همچنین دارای یک جامعه اختصاصی است، اما تمرکز آن در درجه اول بر روی رسانه های اجتماعی و ایجاد الگوهای رفتاری است تا توسعه خود پروژه.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی