|

روند جدید در بازار دلار؟

هفته پر رمز و راز دلار؛ اسکناس آمریکایی به کدام سو می رود؟

برخی فعالان بازار می‌گویند معامله‌گران بارها مرز 50 هزار تومان را برای قیمت دلار بررسی کردند و نتیجه گرفتند که این رقم، کف موقت قیمت است.

لینک کوتاه کپی شد

 برخی معامله‌گران باور دارند با پایان ماه رمضان و عبور از تعطیلات عید فطر، متقاضیان تازه‌ای وارد بازار ارز خواهند شد و این اتفاق زمینه شکست مرز 52 هزار تومانی قیمت دلار در نرخ‌های این بازار را فراهم خواهد آورد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اکوایران؛ از نگاه آن‌ها بازار ارز پس از تعطیلات عید نوروز وارد فاز احتیاط شد و قیمت دلار در بازه 50 الی 52 هزار تومان، گرفتار شد.

در شرایط کنونی، برخی فعالان می‌گویند معامله‌گران بارها مرز 50 هزار تومانی را مورد آزمون قرار داده‌اند و استحکام این مرز، بازیگران ارزی را به این نتیجه رسانده که مرز یاد شده، کف موقت قیمت دلار است.

همچنین، این دسته از فعالان باور دارند که در ماه فروردین توجه به بازار خودرو و سهام بیشتر بود و انتظار دارند حداقل بخشی از پول‌های بلوکه‌ شده در بازار خودرو وارد بازار ارز یا سکه شود.

در حالی که برخی معامله‌گران باور دارند بازار در ابتدای هفته کاری جدید با قدرت‌نمایی خریداران مواجه خواهد شد، دسته دیگری معتقدند که بازار ارز پیش از تعطیلات عید فطر با حجم زیاد تقاضای مسافری مواجه شد و انتظار دارند که با فروکش کردن تقاضا در هفته جاری، قیمت دلار در مسیر نزول قرار بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی