|

پیش بینی قیمت دوج کوین !

بررسی سیگنال های مهم دوج کوین!

دوج کوین

پیش بینی قیمت دوج کوین اواسط فوریه 2023

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازار کریپتوکارنسی در ساعات معاملات شرق در روز سه‌شنبه در حال معامله بود. با این حال، با گذشت روز، وضعیت به تدریج بهبود یافت. پس از اینکه ایالات متحده اعداد CPI خود را منتشر کرد، روند معکوس آشکاری مشاهده شد.

در زمان انتشار، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در روز گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش یافت. علاوه بر این، 92 مورد از 100 دارایی برتر روزانه در منطقه سبز بودند که  Dogecoin بخشی از مجموعه توکن های فوق الذکر بود که  با افزایش 24 ساعته نزدیک به 2.8 درصد، دارایی 11 میلیارد دلاری دارای سقف بازار در زمان انتشار 0.8535 دلار معامله شد.

از Dogecoin چه انتظاری باید داشت؟

با توجه به روند صعودی آغاز شده در ابتدای سال جاری، Dogecoin بیش از یک ماه در یک کانال صعودی معامله می‌کرد. DOGE از حداقل 0.065 دلار تا آستانه 0.1 دلار متمایل شد. با این وجود، پس از دستیابی به بالاترین حد، قیمت به زیر خط روند پایینی عقب نشینی کرد در نتیجه، دارایی زیر تمام میانگین‌های متحرک نمایی حیاتی خود شروع به معامله کرد.

در حال حاضر، Dogecoin بر سر دوراهی قرار دارد. RSI 45 در نمودار یک روزه نشان داد که فعالان بازار لزوماً تمایلی به سمت خاصی ندارند و در حال حاضر خنثی هستند.

از آنجایی که Dogecoin همبستگی بالایی با بازار گسترده‌تر دارد، احتمال تگ شدن آن به همراه توکن های های برتر و تجدید رگه صعودی آن وجود دارد. در چنین رویدادی، شیب 0.085 دلار را می توان در کوتاه مدت به دست آورد. پس از آن، DOGE برای ادامه روند صعودی خود، باید حمایت خط روند پایین تر را پس بگیرد. با این حال، اگر شتاب خرید دوباره پر نشود، آنگاه قیمت دارایی می تواند تا سطوح حمایتی آن کاهش یابد. با توجه به داده های زنجیره ای، دو سطح از این قبیل، 0.078 دلار و 0.065 دلار، ارزش توجه را دارند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی