|

کاربران نگران دارایی‌های خودهستند؟

بیش بینی جنجالی از بیت کوین!

Bitcoin

چرا دارایی های ارز دیجیتال درحال تخلیه و کاربران نگران دارایی‌های خود در صرافی‌ها هستند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در حال حاضر بازار رمزارزها شاهد رشد بوده و اکنون بیت کوین در کانال ۱۷ هزار دلاری قرار دارد. در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، قیمت بیت‌کوین و بازار رمزارزها شاهد رشد بوده و‌ کوین‌ها در محدوده سبز و قرمز قرار دارند. عملکرد بیت‌کوین طی چند روز اخیر بهبود قابل توجهی را نشان داده است. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۴ درصد افزایش یافته است. داده‌های هفت روزه نشان می‌دهد که بیت‌کوین ۱.۰۷ درصد افزایش یافته است و حدود ۳.۴۷ میلیون دلار موقعیت شورت در معاملات آتی بیت‌کوین، در طول ۲۴ ساعت گذشته لیکویید شده است.

از طرفی معامله‌گران بازار کریپتو به سرعت در حال خارج‌ کردن دارایی‌هایشان به‌خصوص بیت کوین از صرافی‌های متمرکز رمزارزی هستند. کاربران پس از فاجعه‌ ورشکستگی صرافی FTX، نگران دارایی‌های خود در صرافی‌ها هستند.سقوط ناگهانی این صرافی باعث شده است که فعالان بازار رمزارز دارایی‌های دیجیتالی خود، از جمله بیت کوین را از صرافی‌های متمرکز خارج کنند، به طوری که رکورد جدید در خروج‌ بیت کوین در صرافی‌ها به ثبت رسیده است. در ماه گذشته، سرمایه‌ گذاران بیش از ۹۱۳۶۳ عدد بیت‌کوین به ارزش تقریبی ۱.۵ میلیارد دلار را از صرافی‌های بایننس، کراکن و کوین‌بیس خارج کرده‌اند.

از طرفیبه گفته Gokhshtein، این که چرا بیت‌کوین می‌تواند به پایین‌ترین حد خود برسد، رئیس پلتفرم رسانه‌های رمزنگاری فوق‌الذکر معتقد است که به محض اینکه مردم شروع به کنار گذاشتن بیت‌کوین کنند، نشانه‌ای از این خواهد بود که ارز دیجیتال پرچم‌دار واقعاً به کف رسیده است. گوخشتین بر این باور است که با قضاوت در فضای رسانه های اجتماعی، این موضوع کم کم در حال رخ دادن است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی