|

تحلیلی مهم!

تحلیل و پیش بینی جنجالی از قیمت بیت کوین!

BTC

در حال حاضر بازار رمزارزها شاهد ریزش بوده بیت کوین چه جایگاهی دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-. در حال حاضر بازار رمزارزها شاهد ریزش بوده، همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۸۷.۰۱ درصد افزایش یافته و به ۶۱.۵۴ میلیارد دلار رسیده است. 

اگر بخواهیم رمزارزها را بررسی کنیم می بینیم که بیت کوین (BTC) یکی از کم افت ترین توکن ها در 24 ساعت گذشته بوده که تنها 0.05 درصد کاهش داشته است.در بازه زمانی ساعتی، بیت کوین (BTC) بین منطقه حمایت 16550 دلار و منطقه مقاومتی 16713 دلار معامله می شود. ATR روزانه تقریباً به پایان رسیده است، یعنی تا پایان روز نباید انتظار حرکت تند و تیز داشت. بنابراین، شکاف جدیدی در مرز 16530 دلار شکل خواهد گرفت که در آن معاملات در CME بسته شد.

افت  ریزش امروز روی موقعیت بیت کوین (BTC) تاثیری نداشته است. قیمت این رمز ارز بدون سیگنال‌های صعودی و نزولی به معاملات جانبی خود ادامه می‌دهد. با این حال، اگر خریداران بخواهند ابتکار عمل را در دست بگیرند، باید نرخ را به نزدیکترین سطح مقاومت در 17240 دلار برگردانند.

اگرچه شمع هفتگی قبلی برای بیت کوین (BTC) روند نزولیرا به همراه داشت و شواهد نشان می دهد که شمع فعلی احتمالاً در منطقه سبز بسته می شود. اگر این اتفاق بیفتد، معامله گران ممکن است به اصلاح کوتاه مدت منطقه مقاومت در حدود 18000 دلار امیدوار باشند. و بیت کوین در زمان انتشار این خبر با قیمت 16588 دلار درحال معامله بود.

از طرفی رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس: پس از فروپاشی FTX، می‌توان کل مفهوم ارزهای دیجیتال را کنار گذاشت و کشکاری سال گذشته گفته بود که بیت کوین و اساساً تمام ارزهای دیجیتال ماهیت کلاه‌بردارانه دارند. او اکنون می‌گوید: «پنج یا شش سال پیش در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال خوش‌بین‌تر بودم. اما تا‌کنون ۹۵درصد چیزی که دیده‌ام تقلب، فضاسازی، سروصدا و سردرگمی بوده است».با اتفاقات اخیر گمانه زنی های زیادی در مورد بیت کوین در حال شکل گیری می باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی