|

علت نگرانی دوج کوینی ها؟

دارندگان دوج کوین خیلی مراقب باشید!

DOGCOIN

چرا دارندگان ALTCOINSdogecoin [DOGE] که در مورد سرمایه گذاری خود نگران هستند؟!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دوج کوین Dogecoin [DOGE] اخیراً در سر خط خبرها قرار گرفت زیرا در فهرست برترین توکن‌های میم از نظر فعالیت اجتماعی بر اساس LunarCrush در رتبه دوم قرار گرفت. این توسعه دوباره محبوبیت memecoin ها را در صنعت کریپتو نشان می دهد.

نه تنها این، بلکه اقدامات اخیر قیمت DOGE نیز بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد، زیرا این تنها توکنی است که در لیست 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد که توانست بیش از 2 درصد سود هفتگی را به ثبت برساند. در زمان انتشار، DOGE با 0.08959 دلار معامله شد که 3 درصد بیشتر از روز گذشته بود و ارزش بازار آن بیش از 11.7 میلیارد دلار بود. یک تحول مثبت دیگر اخیراً زمانی رخ داد که BabyDogeSwap راه اندازی مزرعه جدید USDT/DOGE خود را اعلام کرد. مزرعه جدید با 3820٪ APR (نرخ درصد سالانه) راه اندازی شد. همچنین در توییت رسمی ذکر شد که با اضافه شدن نقدینگی بیشتر، APR کاهش خواهد یافت.

با چنین به‌روزرسانی‌های مثبتی در اکوسیستم Dogecoin، یک سرمایه‌گذار باید در آخرین ماه سال جاری از Doge چه انتظاری داشته باشد؟ آنچه معیارها نشان می دهد بخشی از اعتبار این افزایش قیمت نیز به ایلان ماسک تعلق می گیرد که اخیراً با اظهار نظر در مورد memecoin دوباره به افزایش قیمت DOGE کمک کرد. چند هفته گذشته برای DOGE بسیار امیدوارکننده به نظر می رسید، زیرا چندین معیار روی زنجیره با منافع سرمایه گذاران همسو بودند. به عنوان مثال، نسبت MVRV DOGE افزایش یافت که یک سیگنال مثبت برای memecoin است. علاوه بر این، نرخ سرمایه گذاری بایننس DOGE نیز افزایشی را به ثبت رساند که نشان دهنده علاقه بیشتر بازار مشتقات است.

علاوه بر این، داده‌های CryptoQuant یک سیگنال گاو بزرگ برای DOGE نشان داد، زیرا شاخص قدرت نسبی آن (RSI) در موقعیت فروش بیش از حد قرار داشت، که شانس ادامه حرکت به سمت شمال را در روزهای آینده افزایش می‌دهد. D آدرس‌های فعال روزانه Dogecoin نیز در هفته گذشته ثابت بود که یک سیگنال مثبت است. با این حال، روند DOGE باعث نگرانی شد زیرا در هفته گذشته به شدت کاهش یافت.

 نمودار روزانه DOGE، مفهومی مبهم نشان می‌دهد، زیرا برخی از شاخص ها از افزایش قیمت حمایت می کنند در حالی که دیگران چیز دیگری را پیشنهاد می کنند.خط میانگین متحرک نمایی (EMA) نشان داد که گاوها همچنان در بازار مزیت دارند زیرا میانگین متحرک نمایی 20 روزه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 55 روزه بود، اما احتمال یک متقاطع نزولی همچنان وجود داشت. MACD نشان داد که خرس‌ها در بازار پیشرو هستند. CMF یک مسیر جانبی را در پیش گرفت و درست زیر علامت خنثی ایستاده است. با در نظر گرفتن تمام معیارها و شاخص های بازار، احتمال افزایش بیشتر وجود دارد، اما هیچ چیز را نمی توان با قطعیت گفت. بنابراین، سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری DOGE محتاط باشند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی