|

تلاش صعودی بیت‌کوین و اتریوم!

باسرنوشت ترسناک دوج کوین چه بلایی سر کوین بیس می آید؟

Dogecoin

تلاش صعودی بیت‌کوین و اتریوم با پایین آمدن Dogecoin شکسته می‌شود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- درآمد کوین‌بیس رشد نامناسبی را در سهام اتریوم، سولانا و کاردانو نشان می‌دهد. Coinbase در 9 ماه اول سال 2021 120 میلیون دلار درآمد از پاداش های بلاک چین به دست آورد. در مدت مشابه در سال 2022، این میزان با 77 درصد رشد به 213 میلیون دلار رسید.Coinbase هدف‌ هایی را پیش از تبدیل شدن به "ارائه دهنده سهام شماره 1" دارد. آخرین باری که Coinbase درآمدهای سه ماهه خود را گزارش کرد، در ماه آگوست بود که این شرکت به سهامداران گفت که توسعه محصولات سهام خود را در اولویت قرار داده است و هدف بلندمدتش تبدیل شدن به ارائه‌دهنده برتر است.

زمانی که کاربر دارایی‌های رمزنگاری خود را به اشتراک می‌گذارد، به اعتبارسنجی‌های شبکه‌های بلاک چین ربط داده می‌شود. اعتبار سنجی ها از وجوه برای ایمن سازی شبکه و پردازش تراکنش ها استفاده می کنند. در مقابل، کاربران بخشی از جوایز اعتبارسنجی را دریافت می کنند. این یک محصول به طور فزاینده ای محبوب برای کوین بیس است که شاهد کاهش 44 درصدی درآمد تراکنش در سه ماهه سوم بود.

کوین بیس (COIN) نتایج متفاوتی برای دسته «جوایز بلاک چین» خود داشت. در این سه ماهه 63 میلیون دلار درآمد که نسبت به 77 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش داشته.

زمانی که بازارکریپتو از ارزش بازار 3 تریلیون دلار فراتر رفت قیمت سهام کوین بیس در 337.05 دلار بسته شد. از آن زمان، بازارهای جهانی کریپتو دو سوم ارزش خود را از دست داده اند و کوین 83 درصد کاهش یافته و در روز جمعه با قیمت 58.82 دلار به پایان رسید.

مقایسه نه ماهه اول سال 2022 نسبت به سال گذشته داستان متفاوتی را نشان می دهد.در سه فصل اول سال 2021، کوین بیس 120 میلیون دلار درآمد از پاداش های بلاک چین به دست آورد. در مدت مشابه سال جاری، این شرکت با 77 درصد افزایش به 213 میلیون دلار رسیده است.این شرکت در نامه نوشت: «در سه‌ماهه سوم، ما سهام‌داری سازمانی برای اتریوم را در سطح جهانی راه‌اندازی کردیم و در حالی که پذیرش آن هنوز در روزهای اولیه است، به فرصت بلندمدت خوش‌بین هستیم.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen، قبل از ادغام، Coinbase 15٪ از 13.5 میلیون ETH را که در اختیار داشت. در اوایل اکتبر، در مجموع به 14 میلیون افزایش یافت، اما سهم کوین بیس ثابت ماند. اما در ماه گذشته، کوین بیس در واقع سقوط کرده و اکنون 14 درصد از سهام اتریوم را تشکیل می دهد.

این بدان معنا نیست که کاربران کوین بیس ETH سهام خود را پس گرفته اند. تا زمانی که توسعه دهندگان ارتقاء شبکه شانگهای را که انتظار می رود در سپتامبر 2023 راه اندازی شود، اجرا نکنند، هیچکس نمی تواند سهام ETH را برداشت کند.وقتی از برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت، پرسیده شد که آیا تراکنش‌های شبکه اتریوم را سانسور می‌کند یا از سهام ETH خارج می‌شود، او گفت که ترجیح می‌دهد آن را تعطیل کند.این سوال پس از آن مطرح شد که دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آدرس های کیف پول رمزنگاری متصل به میکسر اتریوم Tornado Cash را به لیست تحریم های خود اضافه کرد.

موسسات مالی سنتی، مانند بانک ها، در صورت معامله با افراد یا نهادهای تحریم شده، با مجازات های سنگینی مواجه می شوند. هنوز هیچ نشانه ای از اعمال فشار بر کوین بیس یا هر شرکت رمزنگاری دیگر توسط تنظیم کننده های فدرال برای حذف یا لیست سیاه آدرس های کیف پول تحریم شده مشاهده نشده است. با این حال، کوین بیس به حالت تهاجمی رفته است. در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که از شکایتی علیه وزارت خزانه داری ایالات متحده حمایت کرده است. این شکایت تحریم میکسر اتریوم Tornado Cash را یک «اقدام بی‌سابقه و گسترده» خواند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی