|

تحلیلی مهم و تکنیکال!

بیت کوین از چه چیزی می‌ترسد؟!

Bitcoin

بیت کوین به سطح گریزان 21000 دلار نزدیک می شود زیرا BTC منطقه انعطاف پذیری را نشان می دهد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بیت کوین تنها چند صد دلار تا بازپس گیری قلمروی 21000 دلاری در مواجهه با فشارهای بازار نزولی فاصله دارد. در 26 اکتبر، بیت کوین به 20866 دلار رسید زیرا به این بخش کمک کرد تا کل سرمایه بازار خود را به بیش از 1 تریلیون دلار برساند. با این حال، شتاب برای این که دارایی از مرز 21 هزار دلار عبور کند کافی نبود.

در زمان انتشار، بر اساس ردیابی Coingecko، این ارز دیجیتال با قیمت کمی پایین‌تر 20673 دلار معامله می‌شود، اگرچه هنوز 2 درصد در 24 ساعت گذشته و 7.8 درصد در هفته گذشته افزایش یافته است. این سناریو امکان سقوط مجدد بیت کوین به زیر محدوده حیاتی 20 هزار دلار را فراهم می کند و به حالت قبل از وقوع مینی رالی باز می گردد. اما تحلیلگران بر این باورند که ارز دیجیتال اولیه هنوز آماده نیست که از دستاوردهای اخیر خود دست بکشد، زیرا گاوها تمام تلاش خود را می کنند تا بر خرس ها غلبه کنند.

بیت کوین پس از اصلاح جزئی قیمت قطع می شود Jim Wyckoff، تحلیلگر کیتکو نیوز،پیشنهادی ارائه کرد که با کاهش دارایی جایی برای نگرانی وجود دارد.به گفته وی، تا آنجا که به عملکرد فعلی قیمت مربوط می شود، گاوها همچنان در کنترل باقی می مانند زیرا آنها "مزیت فنی کوتاه مدت" نسبت به همتایان خود دارند. به این ترتیب، حرکت صعودی کریپتو در چند روز آینده امکان پذیر است.

پیش از این، مایکل ون پوپ، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، گفته بود که برای اینکه بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار بتواند حرکت صعودی خود را حفظ کند، باید بالای منطقه 20500 دلار باقی بماند. این ارز دیجیتال همچنین از احساسات مثبتی برخوردار است، همانطور که تحلیل تکنیکال نشان می دهد، گزینه «خرید» بسیار بیشتر از «فروش»، 11 به 6 است. نیروهای بازار در حال بازی برای بیت کوین هستند در حالی که بیت کوین به عنوان رهبر همه ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود، از نیروهای بازاری که می توانند مستقیماً بر مسیر قیمت آن تأثیر بگذارند مصون نیست.

به عنوان مثال، فدرال رزرو ایالات متحده یک بار دیگر افزایش بهره 75 واحدی در ثانیه را برای مقابله با اعداد تورمی بالا اجرا خواهد کرد که همچنان اقتصاد ایالات متحده را در آشفتگی قرار می دهد و در حال حاضر ثابت شده است که فضای کریپتو را به شکلی منفی تحت تاثیر قرار می دهد. در همین حال، ارزهای فیات مانند پوند که نوسانات و کاهش ارزش شدید را تجربه می کنند به نفع دارایی هایی مانند بیت کوین عمل می کنند زیرا سرمایه گذاران تمایل دارند به سمت ذخیره های ارزش بهتر سوق پیدا کنند. از آنجایی که سرمایه گذاران، معامله گران و دارندگان منتظر تحولات بعدی در حرکت قیمت بیت کوین هستند، توجه به این "محرک ها" نیز ضروری است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی