پیشگویی برای لونا!

لونا رقیب قدر برای کاربران شیبااینو چه نقشه ای کشیده؟

LUNC

در یک توییت امروز که به ردیابی فعالیت سهام LUNA Classic (LUNC) اختصاص داده شده است، نشان می دهد که...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در یک توییت امروز که به ردیابی فعالیت سهام LUNA Classic (LUNC) اختصاص داده شده است، نشان می دهد که بیش از 629 میلیارد LUNC تا کنون به اشتراک گذاشته شده است که نشان دهنده 10.237٪ از کل عرضه است. علاوه بر این، آخرین داده ها نشان دهنده افزایش 63 میلیاردی در پنج روز گذشته است.

کریپتو بیسیک شنبه گذشته گزارش داد که کل مبلغ سهام LUNC از 566 میلیارد فراتر رفته است. لازم به ذکر است که افزایش سهام توکن های LUNC نشانه خوبی برای شبکه است که چشم انداز مثبت سرمایه گذاران بلندمدت را نشان می دهد که منجر به کاهش عرضه در گردش و فشار فروش می شود. قابل ذکر است، KuCoin، یک صرافی پیشرو در ارزهای دیجیتال، طبق داده‌های Smart Stake Analytics، دیروز 50 میلیارد LUNC سهام داشت. دلیل این حرکت در حال حاضر نامشخص است.

با این حال، به طور قابل توجهی قدرت سهام صرافی را به 8 درصد افزایش داد و آن را در بین 5 اعتبارسنجی برتر از نظر قدرت قرار داد. لازم به ذکر است که از سرگیری سهام یکی از اولین اقداماتی بود که توسط جامعه LUNC پس از به عهده گرفتن کنترل شبکه انجام شد زیرا آنها مسیری را برای بازیابی پس از فروپاشی اکوسیستم Terra در ماه می، ترسیم کردند. Staked LUNC تا 37.8٪ پاداش می‌گیرد و به مدت 21 روز قفل است. هیچ محدودیتی برای سپرده گذاری وجود ندارد.

در همین حال، تغییر پارامتر مالیاتی 1.2 برای تراکنش های زنجیره ای LUNC دیروز فعال شد. تا کنون، بیش از 100 میلیون LUNC برای کاهش عرضه LUNC سوزانده شده است، که بیشتر حجم پس از اجرای مالیات بر سپرده و برداشت توسط KuCoin به دست آمده است. LUNC با قیمت 0.0002864 دلار معامله می شود که 0.38 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، زیرا به نظر می رسد بازارهای کریپتو پس از افزایش 75 واحدی نرخ پایه فدرال رزرو در حال بهبود هستند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی