|

معبد شیباچگونه است؟!

فاش راز معبد شیبااینو!

shibainu

Shiba Inu Metaverse جزئیات معبد WAGMI را فاش می کند

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- تیم Shiba Inu به دارندگان SHIB  یک نمای کلی از مرکز معبد WAGMI داده است. همانطور که Shiba Discord گسترش می‌یابد تا کانال‌های متاورس بیشتری را نصیب خود کند، در کنار معرفی The Third Floor به عنوان توسعه‌دهنده، کار بر روی متاورژن فراتر از نقشه دوبعدی فعلی در حال پیشرفت است.با توجه به اینکه متاورس اکنون تقریباً 20000 قطعه زمین فروخته است، در اینجا نگاهی به معبد WAGMI داریم.

یکی از چندین نقطه کلیدی در Shiba Inu Metaverse است که واقع در ضلع شرقی نقشه، در تقاطع خیابان لیش و کریدور غیرمتمرکز، یکی از پرطرفدارترین نقاط در طول فروش زمین شیبا بود. Shiba Inu و The Third Floor اکنون مفهومی برای این معبد WAGMI ساخته اند. یک وبلاگ جدید با الهام از معماری معابد در چین، میانمار، هند، ژاپن و آفریقای جنوبی، آن را اینگونه توصیف می کند:

شیبااینو SHIB به درختان ساکورا، شکوفه های گیلاس و درختان جینکو به عنوان برخی از الهامات گل اشاره کرد. همچنین به حیواناتی مانند پانداهای غول پیکر، ببرها، اژدهای کومودو، طاووس و کوی در این تابلوی بینایی اشاره دارد.

در مورد ایده‌های ملموس‌تر مربوط به متاورژن، که نشان می‌دهد معبد WAGMI شامل یک تجربه واقعیت مجازی، یوگا، فرصت‌های خیریه و داستان‌های اجتماعی است که روی دیوارها نمایش داده می‌شود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی