|

نسخه جدید!

خبری شکوکه کننده برای کاربران شیبااینو!

shibainu

نسخه جدید Shiba Inu: Shytoshi Kusama راه اندازی Shibarium را کنایه می دهد

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- راه حل مقیاس بندی لایه 2 Shiba Inu یک پروژه بسیار مورد توجه برای دارندگان SHIB است. Shibarium کلید رشد لایه 2 را پیدا کرده در شروف و پذیرش اکوسیستم Shiba Inu است. تحلیلگران چشم انداز نزولی در مورد شیبا اینو دارند و کاهش بیشتر قیمت شیبا اینو را پیش بینی کرده اند.راه‌اندازی شیباریوم می‌تواند محرک روند صعودی باشد که شیبا اینو به آن نیاز دارد. در حالی که دارندگان Shiba Inu در انتظار راه‌اندازی راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ هستند، طرفداران معتقدند که می‌تواند به عنوان یک محرک صعودی برای میم کوین عمل کند.

اجرای Burt Shiba Inu یک محرک اصلی افزایش قیمت Dogecoin-Killer است. وب سایت Shibburn فاش کرد که میزان سوختگی Shiba Inu یک شبه 300٪ افزایش یافته و بیش از 213 میلیون توکن Shiba Inu در چهارده تراکنش یک شبه سوزانده شده است. افزایش شدید نرخ سوخت باعث ایجاد احساسات صعودی در بین دارندگان آن شد، اما قیمت شیبا اینو نتوانست بهبود یابد. ناظران جامعه شیبا اینو اخیرا احتمال سوختن 111 تریلیون SHIB را در سال آینده پیش بینی کردند. سوختن به این حجیمی می تواند قیمت شیبا اینو را بالاتر برده و سود دو رقمی را برای دارندگان به همراه داشته باشد.

قیمت شیبا اینو در تلاش برای بازگشت است تحلیلگران روند قیمت شیبا اینو را ارزیابی کردند و چشم انداز نزولی را نشان دادند. کلوین ماینا، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، انتظار یک حرکت نزولی در شیبا اینو را دارد. ماینا استدلال می کند که احتمال نزول به زیر سطح پایین 0.0000116 دلار زیاد است. عبور از سطح 0.000014 دلار می تواند شیبا اینو را به سمت بالاترین سطح سوق دهد. به گفته تحلیلگران، تغییر روند با شکست بیش از 0.000014 دلار تایید خواهد شد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی