|

تحلیلی تکنیکال!!

آنالیز بیت کوین!!

در آنالیز های گذشته به این موضوع اشاره شده بود که رسیدن قیمت به محدوده ۲۴۵۰۰ دلار می‌تواند با...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در آنالیز روز گذشته  به این موضوع اشاره شده بود که رسیدن قیمت به محدوده ۲۴۵۰۰ دلار می‌تواند با عرضه بیت‌کوین Bitcoin در بازار همراه شده و قیمت شروع به اصلاح از این ناحیه کند، که این اتفاق به وقوع پیوست.

با توجه به برخوردهای متعدد به این سطح و کاهش قدرت عرضه در این ناحیه، قدرت قیمت برای عبور از این سطح بیشتر از پیش شده است و قیمت پس از احیای خود می‌تواند بار دیگر شانس خود را برای صعود بیشتر امتحان کند.از طرفی نمودار قیمتی بیت‌کوین پس از تجربه پامپ، حدوداً سه روز است که وارد فاز رنج و خنثی شده است. کندل‌های دوجی و سایه بلند نشان از نوسان بازار در یک محدوده مشخص دارند.

نمودار قیمتی بیت‌کوین از دیروز تا کنون نوسان از ۲۳ هزار و ۵۰۰ تا ۲۴ هزار و ۶۰۰ دلار را تجربه کرد و هم اکنون در محدوده قیمتی ۲۳ هزار و ۸۰۰ قرار دارد. در تایم‌فریم روزانه نمودار قیمتی این ارز دیجیتال توانسته مقاومت کف ابر کومو را بشکند اما مقاومت سقف این‌اندیکاتور را پیش رو دارد. بر اساس آخرین داده‌های گلسنود در ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد)، موجودی ماینرهای بیت کوین به بالاترین سطح خود در ۴ سال گذشته رسیده و از رقم ۱٬۸۴۵٬۳۰۳ بیت کوین فراتر رفته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی