|

آینده شیبااینو!

پیشگویی جنجالی از آینده شیبااینو!

توسعه دهنده اصلی ShibaSwap، Shytoshi Kusama هفته گذشته اعلام کرد که...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- توسعه دهنده اصلی ShibaSwap، Shytoshi Kusama هفته گذشته اعلام کرد که SHIB: The Metaverse توسط استودیوی هالیوود "The Third Floor" مدیریت خواهد شد. استودیوی برتر Shiba Inu Metaverse را تجسم، طراحی و ساخت خواهد کرد و کمک بزرگی به کاربران خواهد کرد. هر لایه از Metaverse حاوی تصاویری خیره کننده است که نوآوری را به نمایش می گذارد و هر بخش جذابیت خاص خودرا دارد.

در طی یک گفتگوی اخیر در SHIB Discord، یکی از اعضای شیبا  از شیتوشی پرسید که متاورس چگونه خواهد بود. Shytoshi زمان زیادی را تلف نکرد و به سرعت پاسخ داد که SHIB: Metaverse کاملا غیر واقعی به نظر می رسد.کاربر دیگری  از او پرسید تا چه زمان Metaverse یک راز خواهد بود که شیتوشی پاسخ داد: «به زودی، ». با این حال، شیتوشی جزئیاتی را فاش نکرد که متاورس آینده چقدر «تخلیلی» به نظر می‌رسد. با توجه به این واقعیت که استودیوهای طبقه سوم با مارول و دیزنی کار کرده اند، ممکن است سخنان شیتوشی که متاورس واقعاً «غیر واقعی» است، صحت داشته باشد.

لیست کامل فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، بازی‌های ویدیویی راجب این تحول تبلیغات کرده اند.تیم Shiba Inu چندین به روز رسانی در برنامه خود دارد و می تواند در سال جاری پروژه های انگشت شماری را اجرا کند. نسخه های آینده عبارتند از: شیباریوم SHIB: متاورس بازی های شیبا اینو ShibaSwap 2.0 شیبا نت و Shiba Inu Games که ممکن است در سال 2022 راه اندازی شود ولی ممکن است بقیه کمی بیشتر طول بکشد.

چشبکه آزمایشی بتا عمومی Shibarium قرار است تا قبل از سپتامبر سال جاری منتشر شود. Unification، شرکتی که پشت توسعه Shibarium کار می کند، تاریخ انتشار شبکه لایه 2 Shibarium را تایید نکرد. با این وجود، همه پیشرفت‌ها می‌توانند قبل از پایان سال 2023 راه‌اندازی شوند. باید منتظر تایید رسمی تیم SHIB در مورد تاریخ‌های عرضه باشیم.

در زمان انتشار، شیبا اینو با قیمت 0.00001067 دلار معامله می شد و در معاملات 24 ساعته روز 1.6 درصد افزایش داشت. این توکن حدود 87.6 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 0.00008616 دلار که در اکتبر سال گذشته به آن رسیده بود، کاهش یافته است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی