|

دلیل نزول پی در پی بیت کوین؟

مودار های موجود توزیع قیمتی تراکنش‌های خرج‌نشده بیت‌کوین Bitcoin را نشان می‌دهد..

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نمودار های موجود توزیع قیمتی تراکنش‌های خرج‌نشده بیت‌کوین Bitcoin را نشان می‌دهد (توزیع قیمتی آخرین تراکنش‌ بیت‌کوین‌های شبکه). رنگ قرمز نماینده سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت و رنگ آبی نماینده سرمایه‌گذاران بلندمدت و رنگ خاکستری نیز نماینده صرافی‌هاست.

محدوده ۲۰ هزار دلار حجم زیادی از سرمایه‌ هولدر‌های کوتاه‌مدت را به خود جذب کرده که ناشی از انتقال بیت‌کوین از سرمایه‌گذاران تسلیم‌شده به خریداران جدید و خوش‌بین‌تر است.

طبق نمودار، تقاضای سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت در سطوح روانی ۳۰ هزار و ۴۰ هزار دلار نیز قابل مشاهده است. با وجود اختلاف زیاد قیمت از سطوح ذکرشده، بخش زیادی از این موجودی هنوز تسلیم و عرضه نشده‌اند؛ این مسئله نشان می‌دهد که دارندگان این دسته‌ از بیت‌کوین‌ها به تغییرات قیمت حساسیت پایینی دارند و احتمال تبدیل آن‌ها به هولدر‌های بلندمدت بالاست.

بیت کوین (BTC) در روز دوشنبه با 4.3 درصد کاهش به زیر 22000 دلار معامله شد. کاهش قیمت به دنبال پیشرفت 14 درصدی در هفته گذشته است. بیت کوین از نظر ارزش بازار تا به امروز 54 درصد کاهش داشته است.

و در پنج روز از شش روز گذشته از نظر حجمی که با میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) مطابقت دارد، کاهش یافته است. حرکت کند و افت اخیر، به معنای سیو سود توسط معامله گران در سطح 23000 دلار است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی