|

روند صعودی یا نزولی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم!

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم یکپارچه سازی را زیر 1600 دلار ادامه می دهد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت اتریوم (ETH) تثبیت طولانی‌تری در نزدیکی مرز حیاتی 1600 دلار ایجاد کرده است قیمت در یک محدوده بسیار فشرده و بدون سوگیری جهت مشخص حرکت می کند. تجزیه و تحلیل اینکه چگونه حجم از حرکت فعلی پشتیبانی می کند، مهم است. در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات ETH 19 درصد کاهش یافت و به 16,306,930,637 دلار رسید.

قیمت اتریوم همچنان در نزدیکی سطح بالاتر تثبیت می شود. علیرغم حرکت محدود، اتریوم 21 درصد در هفته افزایش یافت. حرکت صعودی یا نزولی نزدیک به 0.23 درصدی در نمودار 4 ساعته سوگیری جهت بعدی را تعیین می کند. ETH/USD با 0.32 درصد کاهش در روز با 1532 دلار معامله می شود. قیمت ETH نشان می دهد که حرکت اتریوم سست می باشد این دارایی در چهار روز گذشته در محدوده قیمتی 1,450 و 1,640 دلاری به شکل جانبی حرکت می کند.

تشکیل دو برابری در حدود 1645 دلار منجر به اصلاح جزئی در ETH شد. علاوه بر این، قیمت منطقه حمایت نزدیک به 0.23٪ اصلاح فیبوناچی است که از پایین ترین سطح 1005.5 دلار گسترش می یابد.با وجود واگرایی منفی، RSI (14) نزدیک به 52 نوسان می کند زیرا اندیکاتور دو بار این سطح را لمس کردند. هر گونه پیشرفت منجر به ادامه حرکت صعودی می شود.

از طرفی بررسی جریان خالص اتریوم در صرافی‌ها در سایت گلس‌نود نشان می‌دهد که در روز ۲۱ جولای، حدود ۱.۵ میلیون اتریوم از صرافی‌ها خارج شده که بزرگ‌ترین مقدار خروج این رمزارز از صرافی‌ها در تاریخ است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی