|

قیمت امروز رمزارزها!

پیش بینی مهم از قیمت ارزهای دیجیتال تاپ!!

قیمت ارز دیجیتال امروز بیت کوین نزدیک به...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازار جهانی ارزهای دیجیتال، علیرغم رشد کلی خود در طول هفته، در روز شنبه، 18 جولای، اندکی کاهش یافت، حتی در حالی که ارزش بازار حدود 1 تریلیون دلار بود. این به دلیل زیان کلی ارزهای رمزپایه اصلی از جمله بیت کوین، اتریوم، سولانا و دوج کوین بود. ارزش بازار رمزارز در روز 1.05 تریلیون دلار بود که در 24 ساعت گذشته 0.83 درصد کاهش داشته است.

ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Mudrex گفت: «با وجود اینکه هفته با روند نزولی آغاز شد، این حرکت در اواسط هفته به شدت افزایش یافت و بیشتر ارزهای دیجیتال را هم افزایش داد.طبق داده‌های CoinMarketCap در حین نوشتن این مقاله، قیمت بیت‌کوین امروز 1.06 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و به 22896.23 دلار رسید، زیرا معامله‌گران بیشترین بار فروش 75 درصد از دارایی‌های تسلا را متحمل شدند. با این حال، تحلیلگران اوایل این هفته گفتند که احساسات بازار نسبت به بیت کوین بهبود یافت و به بالاترین حد خود از آوریل امسال رسید. بیت کوین از 20000 دلار در روز دوشنبه به بالای 23000 دلار در روز جمعه افزایش یافته است.

بااین حال پس از اینکه تسلا اعلام کرد 75 درصد از دارایی های بیت کوین خود را فروخته است، کریپتو اندکی کاهش یافت، این ارز دیجیتال تلاش کرده است تا فشار فروش خرس ها را حفظ کند. اگر گاوها بتوانند حرکتی انجام دهند، می توان انتظار داشت که بیت کوین به زودی با قیمت 24000 دلار آمریکا معامله شود.اتریوم هم نیز  افت کرد و نتوانست قیمت 1600 دلاری را که در اوایل هفته به آن رسیده بود حفظ کند. داده‌های CoinMarketCap نشان می دهد که قیمت اتر امروز در زمان نوشتن این مقاله ۱۵۸۰.۱۶ دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۳ درصد کاهش داشت.

با این حال، طبق داده ها، اتر در هفت روز گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است. در حالی که دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، با افزایش مستمر در هفت روز گذشته از بازار بهتر عمل کرده است. ETH در هفت روز گذشته پس از تاریخ اعلام ادغام، نزدیک به 34 درصد افزایش یافته است. پاتل خاطرنشان کرد: اگر قیمت حفظ شود، ممکن است شاهد بازیابی سطح 2000 دلاری ETH در هفته آینده باشیم.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی