|

شیبابر ضرر کاربران پیش رفت؟

اندیکاتور In/Out متعلق به پلتفرم IntoTheBlock، درصد آدرس‌هایی را که در حال سود، در نقطه سر به سر و یا ضرر هستند، را نشان می‌دهد...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اندیکاتور In/Out متعلق به پلتفرم IntoTheBlock، درصد آدرس‌هایی را که در حال سود، در نقطه سر به سر و یا ضرر هستند، را نشان می‌دهد. این اندیکاتور همچنین به بررسی سود/زیان تحقق‎نیافته آدرس‌هایی می‌پردازد که در حال حاضر، دارایی‌های دیجیتال را در اختیار دارند.
به گزارش شایانیوز به نقل از رمز ارزنیوز و طبق گزارش‌ها، این شاخص در حال حاضر نشان می‌دهد که ۸۱ درصد از آدرس‌های شیبا در ضرر هستند، ۱۴ درصد درصد از آدرس‌ها سودآور بوده و آدرس‌های باقی‌مانده هم در نقطه سر به سر هستند. به طور کلی، آدرس‌های در سود شیبا در بحبوحه شرایط نزولی بازار، از آغاز سال ۲۰۲۲ کاهش یافته است.
با وجود این، تعداد هولدرهای بلندمدت شیبا در حال افزایش است. با توجه به ترکیب هولدرهای شیبا بر اساس زمان نگهداری، ۱۹ درصد از دارندگان شیبا توکن‌های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند، مدت زمان نگهداری شیبا توسط ۷۷ درصد از هولدرها، یک سال بوده و باقی هولدرها نیز توکن‌های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته‌اند.
در اواخر دسامبر ۲۰۲۱، گزارش شد که هولدرهای شیبا اینو عمدتاً هولدرهای کوتاه‌مدت و میان‌مدت هستند و درصد هر گروه به ترتیب برابر با ۱۴ و ۸۶ درصد گزارش شده بود. در آن زمان، درصد هولدرهای بلندمدت یا کسانی که برای بیش از یک سال این دارایی را نگه داشته بودند، صفر بود. تا اینکه در یک بازه شش ماهه، جمعیت هولدرهای شیبا به طور چشمگیری تغییر کرد، به طوری که تعداد هولدرهای بلندمدت (۱۹ درصد) از مالکان کوتاه‌مدت (۳ درصد) بیشتر شد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی