نوسانات قیمت ربع سکه در ۱ ماه گذشته

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به روز شنبه افزایش یافت و در نیمه اول معاملات امروز شش میلیون و ۵۰ هزار تومان به…

لینک کوتاه کپی شد

قیمت ربع سکه بهار آزادی امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به آخرین نرخ روز شنبه افزایش یافت و در نیمه اول معاملات امروز شش میلیون و ۵۰ هزار تومان بود. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول معاملات امروز به یک میلیون و ۴۸۸ هزار تومان رسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به روز شنبه افزایش یافت و ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید. هر قطعه سکه طرح قدیم در نیمه اول معاملات امروز ۱۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی امروز سه میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بود.

هر ربع سکه بهار آزادی در روز پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ یعنی یک هفته گذشته پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و یک ماه پیش هم چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود. با توجه به نرخ امروز ربع سکه، هر ربع سکه بهار آزادی نسبت به هفته گذشته ۵۵۰ هزار تومان افزایش یافته و نسبت به ماه گذشته یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان افزایش داشته است.

قیمت ربع سکه بهار آزادی طی یک هفته اخیر

پنجشنبه 12 خرداددوشنبه 16 خردادسه شنبه 17 خردادچهارشنبه 18 خردادپنجشنبه 19 خردادشنبه 21 خردادامروز 22 خرداد
پنج میلیون و 550 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 500 هزار تومانپنج میلیون و 550 هزار تومانپنج میلیون و 520 هزار تومانپنج میلیون و 980 هزار تومانشش میلیون و 50 هزار تومان

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی