|

قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین و اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته

قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال ۲۲ خرداد ۱۴۰۱؛ سقوط ارزهای سرشناس

در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر ریزش قیمت بیت‌کوین، اتریوم به‌ عنوان دومین ارز دیجیتال سرشناس بازار با افت ۱۲ درصدی مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

قیمت بیت‌کوین بعد یک ماه درجا زدن حوالی مرز ۳۰ هزار دلار، امروز یکشنبه ۲۲ خرداد به نیمه کانال ۲۷ هزار دلار سقوط کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز ۲۷ هزار ۵۵۰ دلار بود و تقریبا بعد ۱۸ ماه شاهد حضور بیت‌کوین در این محدوده بودیم. پیش‌بینی‌ها از ادامه احتمال سقوط بیت‌کوین در روز‌های باقی مانده حکایت دارد و برخی کارشناسان محدوده ۲۶ هزار دلار را مقصد بعدی بیت‌کوین می‌دانند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر ریزش قیمت بیت‌کوین، اتریوم به‌ عنوان دومین ارز دیجیتال سرشناس بازار با افت ۱۲ درصدی به زیر مرز هزار و ۵۰۰ دلار سقوط کرد، قیمت دوج‌کوین و کاردانو تقریبا ۱۵ درصد ریخت و ارزش ترون حدود ۶.۵ درصد کاهش پیدا کرد.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۷ هزار و ۵۵۰ دلار

 قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته شش درصد ریزش داشت و به نیمه کانال ۲۷ هزار دلار سقوط کرد. بیت‌کوین صبح دیروز شنبه ۲۱ خرداد در کانال ۲۹ هزار دلار معامله می‌شد و حالا شاهد کاهش هزار و ۷۶۵ دلاری این ارز دیجیتال ظرف ۲۴ ساعت هستیم. به‌این ترتیب قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز به کمترین سطح خود از ژانویه ۲۰۲۱ یعنی دی‌ ماه سال ۹۹ رسید و تقریبا بعد یک سال و نیم به کانال ۲۷ هزار دلار عقب‌نشینی کرد. در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین قیمت بیت‌کوین ۲۹ هزار و ۸۰۰ دلار بوده و کمترین ارزش این ارز دیجیتال ۲۷ هزار و ۴۸۴ دلار به‌ثبت رسیده است.

حالا قیمت بیت‌کوین با قله تاریخی خود یعنی ۶۸ هزار و ۶۶۴ دلار در روز ۱۹ آبان ۱۴۰۰ حدود ۶۰ درصد فاصله دارد. حجم کل معاملات بیت‌کوین صبح امروز تقریبا ۵۲۵ میلیارد دلار برآورد می‌شد که این عدد سهم ۴۵ درصدی بیت‌کوین از کل بازار ارز دیجیتال را نشان می‌داد.

bitcoin-crash

قیمت اتریوم؛ هزار و ۴۶۵ دلار

قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد به زیر محدوده هزار و ۵۰۰ دلار رسید. قیمت اتریوم صبح امروز درحالی هزار و ۴۶۵ دلار بود که این ارز دیجیتال دیروز هزار و ۶۷۵ دلار خرید و فروش می‌شد. در این مدت قیمت اتریوم معادل ۱۲.۵ درصد ریخته و به کمترین سطح خود از مارس ۲۰۲۱ یعنی اسفند ۹۹ رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین و کمترین قیمت اتریوم به‌ ترتیب هزار و ۶۷۵ دلار و هزار و ۴۶۲ دلار به‌ثبت رسیده است.

حالا قیمت اتریوم از اوج تاریخی خود در آبان ۱۴۰۰ حدود ۷۰ درصد پایین‌تر قرار گرفته، چون آن زمان هر واحد اتریوم چهار هزار و ۸۵۱ دلار معامله می‌شد. صبح امروز حجم کل بازار اتریوم حدود ۱۷۷ میلیارد دلار بود و این رقم سهم ۱۵ درصدی این ارز دیجیتال از کل بازار را نشان می‌داد.

اتریوم

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت دوج‌کوین و کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک ۱۵ درصد ریخته و بازدهی شیبا و ترون به‌ترتیب منفی ۱۰ و منفی ۶.۵ درصد به‌ثبت رسیده است. قیمت دوج‌کوین صبح امروز یکشنبه ۲۲ خرداد درحالی ۰.۰۶۵ دلار بود که دیروز آن را ۰.۰۷۶ دلار معامله می‌کردند و دقیقا ۱۴.۵ درصد از ارزش آن در این مدت کاسته شده است. بازدهی هفتگی دوج‌کوین نزدیک منفی ۲۰ درصد محسوب می‌شود، چون یکشنبه هفته قبل این ارز دیجیال ۰.۰۸۱ دلار خرید و فروش می‌شد.

قیمت کاردانو که با سهم ۱.۵ درصدی از کل بازار؛ هفتمین ارز دیجیتال مهم محسوب می‌شود، در شبانه‌روز گذشته ۱۴.۵ درصد کاهش داشته و از ۰.۵۹۵ دلار به ۰.۵۰۸ دلار رسیده است. قیمت شیبا نیز با افت ۱۰ درصدی از ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۹ رسید و ظرف یک روز ۱۰ درصد کم شد. ترون با نماد TRX که با حجم معاملات هفت میلیارد دلاری چهاردهمین ارز دیجیتال سرشناس بازار محسوب می‌شود در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶.۵ درصد افت قیمت داشته و ارزش آن از ۰.۰۷۹ دلار به ۰.۰۷۴ دلار رسیده است.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

قیمت هفته قبل

قیمت دیروز

قیمت امروز

بیت‌کوین

۲۹ هزار و ۷۳۵ دلار

۲۹ هزار و ۳۱۵ دلار

۲۷ هزار و ۵۵۰ دلار

اتریوم

هزار و ۷۹۰ دلار

هزار و ۶۷۵ دلار

هزار و ۴۶۵ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۱۰ دلار

۰.۰۰۰۰۰۹ دلار

کاردانو

۰.۵۶۲ دلار

۰.۵۹۵ دلار

۰.۵۰۸ دلار

ترون

۰.۰۷۹ دلار

۰.۰۷۹ دلار

۰.۰۷۴ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۸۱ دلار

۰.۰۷۶ دلار

۰.۰۶۵ دلار

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی