|

شیبااینو در چه صورت تحسین برانگیز می شود؟

آیا شیبااینو Shiba Inu ممکن است در نهایت به یکی از تحسین برانگیزترین آلتکوین های بازار تبدیل شود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شیبااینو Shiba Inu با ارائه زمین در دنیای مجازی به طور رسمی سرمایه گذاری متاورس خود را آغاز کرده است. دنیای مجازی Shiberse توکن های $LEASH خود را با اعطای دسترسی به LAND خود اعلام کرد. Decentraland، یکی از مشتاق ترین رقبای شیبا اینو در دنیای مجازی است که نیز دست به ابتکارات بزرگی زده تا به حاکم متاورس تبدیل شود!

توسعه دهندگان پشت این ارز رمزپایه میم محبوب، جزئیات پروژه واقعیت مجازی خود را با اعلام این که متاورس آن حدود 100595 قطعه زمین را در اختیار دارد، فاش کرده اند که برخی از آنها کاملا خصوصی باقی خواهندماند.به تازگی، طبق یک پست رسمی Shiba Inu، جوایز حاصل از رویدادهای اخیر فروش زمین در Shiberse به زودی در اختیار دارندگان آن قرار خواهد گرفت. این پست همچنین تاریخ را 2 ژوئیه 2022 اعلام کرد. تیم SHIB وعده خود را مبنی بر توزیع 3٪ از وجوهی که انتظار می رود از رویدادهای فروش زمین ایجاد شود را اعلام کرد.

کاربرانی که در معرض این پاداش‌ها قرار می‌گیرند بر اساس تعداد توکن‌های LEASH قفل‌شده انتخاب می‌شوند.در حال حاضر، در پستی آمده است که تا کنون هیچ پاداشی توزیع نشده، و این پست منتشرشده در نهایت توضیح می دهد که چرا دادن پاداش بر اساس قرارداد فروش زمین محاسبه می شود. اما حتی پس از این تلاش، قیمت شیبا اینو در محدوده محدودی باقی می‌ماند، و معاملات شیبا در مدت 24 ساعت نزدیک به 5 درصد افزایش یافت.

طی چند ماه گذشته، سرمایه‌گذاران در مورد آینده کریپتو کاملاً گمانه‌زنی کرده‌اند، زیرا هیچ تغییر قابل توجهی در قیمت‌های آن حتی پس از ابتکارات توسعه قابل توجهی وجود نداشته است. اما این تلاش ممکن است در واقع برای SHIB کارساز باشد. اگرچه ارزش Shiba Inu به طور قابل توجهی بهبود نیافته است، رمزارز قطعاً توجه چندین سرمایه گذار رمزارز را به خود جلب کرده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی