|

ارزی که شیبااینو را تهدید می کند!!

ارزی که در حال توسعه سریع‌تر اکوسیستم خود است، بر اساس جدول‌های زمانی تعیین‌شده برای نقاط کلیدی تحویل محصولات نقشه راه...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بیگرت Bitgert در حال توسعه سریع‌تر اکوسیستم خود است، بر اساس جدول‌های زمانی تعیین‌شده برای نقاط کلیدی تحویل محصولات نقشه راه Bitgert V2 مشخص است:Bitgert روی توسعه سریع‌ترین اکوسیستم بلاک چین در صنعت کار می‌کند و پروژه‌های Bitgert و Shiba Inu امروزه یکی از پرمخاطب‌ترین ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

هیاهو در مورد این ارزهای دیجیتال ناشی از پیشرفت هایی است که این تیم ها روی آن کار کرده اند. Bitgert به دلیل سرعت سریع توسعه اکوسیستم مخرب آن به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفته است. ناپدید شدن اخیر بنیانگذار شیبا اینو، ریوشی، احتمالا داغ ترین موضوع این پروژه است. اما تحولات زیادی در اکوسیستم شیبا اینو رخ داده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده. اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ها را در زیر بخوانید:

Bitgert

بیتگرت اکوسیستم Bitgert یکی از موضوعات مورد بحث در مورد این پروژه و بیشتر سرعت تحویل و اختلال در محصولات بوده است. توسعه اکوسیستم Bitgert با راه‌اندازی نقشه راه Bitgert V1 آغاز شد، که اولین زنجیره هزینه گاز صفر، زنجیره بلوکی Bitgert BRC20 را به ارمغان آورد.

همچنین بسیاری از پروژه‌های استودیوی استارت‌آپ Bitgert وجود داشت که بلافاصله پس از راه‌اندازی بلاک چین Bitgert راه‌اندازی شدند. اما نقشه راه Bitgert V2 یک معامله بزرگ است. محصولات بیشتری از نقشه راه Bitgert V2 ارائه می شود، از جمله محصولات DeFi، NFT و Web3. Bitgert CEX، Paybrise و بازار NFT Bitgert برخی از محصولاتی هستند که وارد اکوسیستم Bitgert می شوند.

استودیوی استارت‌آپ Bitgert همچنین بیش از 1000 پروژه جدید با پشتیبانی Bitgert را در اکوسیستم منتشر می‌کند. همه اینها پیشرفت‌هایی هستند که اکوسیستم Bitgert را سریع‌ترین رشد را حفظ می‌کنند.

Shiba Inu

شیبا اینو تیم Shiba Inu همچنین ساخت یک اکوسیستم بلاک چین قدرتمند را آغاز کرده است. Shiba Inu قبلاً محصولات کلیدی مانند ShibaSwap، توکن‌های BONE و LEASH را منتشر کرده همچنین محصول متاورس، Shiberse نیز وجود دارد که به زودی عرضه می شود.

شیبا اینو همچنین از آمدن شیباریوم مورد انتظار خبر داده است. این یک راه حل لایه 2 Shiba Inu است که به مسئله مقیاس بندی و هزینه بالای گاز در زنجیره اتریوم می پردازد. انتظار می رود پروتکل مقیاس بندی شیباریوم پذیرش شبکه شیبا اینو را افزایش دهد که اکوسیستم را رشد خواهد داد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی